Home Kategorie Ludzie Internauci odnaleźli zdjęcie młodego Tadeusza Rydzyka. Są i szokujące fakty z jego przeszłości.

Internauci odnaleźli zdjęcie młodego Tadeusza Rydzyka. Są i szokujące fakty z jego przeszłości.

W sieci pojawiły się szokujące informacje o toruńskim redemptoryście. Pewna strona na Facebooku udostępniła zdjęcie Tadeusza Rydzyka z młodości i przedstawiła kilka niezwykłych o nim faktów.

Tadeusz Rydzyk to bardzo kontrowersyjna postać. Wiele osób ma wątpliwości co do jego działań i sądzi, że duchowny wykorzystuje słuchaczy Radia Maryja i widzów telewizji Trwam do własnych celów. Ostatnio pojawiły się pewne niepokojące informacje. Jeśli okażą się prawdziwe, Tadeusz Rydzyk będzie miał z czego się tłumaczyć.

Fanpage Ateizm Przyszłością wrzucił wpis ze zdjęciem Rydzyka z lat 80.Post szybko zyskał na popularności, ponieważ udostępniła go aktorka Krystyna Janda. Artystka jest znana z tego, że nie boi się publicznie wyrażać swoich poglądów.

We wpisie możemy przeczytać, że w 1986 roku otrzymał od Służb Bezpieczeństwa paszport, po czym wyjechał do Niemiec bez zgody zakonu. W dodatku nikt nie wie, co duchowny robił za granicą. To nie wszystkie rewelacje, które pojawiają się w poście. W drugiej części autor przedstawił wątpliwości, co do święceń Tadeusza Rydzyka.

– „Po ojcu powinien nazywać się Kardaszewski. Ale nie nosi nazwiska po ojcu (…) Jako nieślubne dziecko, dostał nazwisko po mężu matki. Żaden kościół na zachodzie ani żadna parafia nie potwierdziła wyświęcenia tego pana na księdza, a wrócił jako ojciec… CUD?”

To niejedyne niewyjaśnione fakty z przeszłości Rydzyka. Jakiś czas temu Super Express informował, że wracając z pierwszej audiencji u Jana Pawła II, Rydzyk wysiadł z autokaru przed Czechosłowacją i zniknął. Nie wiadomo, co robił przez następne 6 miesięcy.

Czy kiedyś poznamy prawdę?

Źródło: facebook.com

Ozonowanie i przegląd klimatyzacji
Ozonowanie i przegląd klimatyzacji
29,99 zł
Oferta zakończona!
Serwis klimatyzacji: ozonowanie (29,99 zł) lub przegląd z nabiciem czynnika chłodzącego (od 79,99 zł) w Pel-Cars

Twoja reakcja?

Super
Super
25
Ha ha
Ha ha
144
Wow
Wow
34
Smutny
Smutny
22
Zły
Zły
249

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz