Home Kategorie Niesamowite Przepowiednie Baby Wangi na 2019 rok przerażają. Jej wcześniejsze wizje sprawdziły się.

Przepowiednie Baby Wangi na 2019 rok przerażają. Jej wcześniejsze wizje sprawdziły się.

To, co spotka nas w przyszłości jest podobno zapisane w gwiazdach, a z nich niektórzy potrafią czytać. Dar jasnowidzenia jest często powodem do śmiech, a czasami powoduje strach.

Niby nikt nie wierzy, ale kiedy sprawdzają się pojedyncze sytuacje, zaczyna się robić dziwnie, bo przecież „jak to możliwe?”.

Baba Wanga była, jak zresztą sama o sobie mówiła, jasnowidzką. Widziała to, co ma spotkać ludzkość i dzieliła się tymi informacjami ze światem.

Niewidoma kobieta przewidywała panowanie w Europie Adolfa Hitlera, II wojnę światową, upadek ZSRR czy katastrofę w Czarnobylu. To, co zdawało się być niemożliwe do przewidzenia, dla niej nie było najmniejszym problemem.

Zmarła w 1995 roku, w wieku 95 lat. Dla wielu odeszła wtedy następczyni Nostradamusa. Odeszła przed tym, gdy na świecie technika rozwinęła się w zastraszającym tempie, a mimo to przed śmiercią powiedziała, że w 2004 roku w Azji nastąpi tsunami, udało jej się także przewidzieć powstanie ISIS i Brexit.

Baba Wanga nie zapomniała także o kolejnych latach. W swoich wizjach miała przed oczami także 2019 rok, a razem z nim widziała krach gospodarczy, który ma nastąpić. Wspomniała także o tym, że Donald Trump zachoruje na poważną chorobę, którą ciężko będzie nazwać, a doprowadzi do tego, że straci słuch i jego mózg zostanie uszkodzony. W jej wizjach pojawiał się także Władimir Putin, który ma być obiektem zamachów, a jednego z nich dokonać ma jego własnych ochroniarz.

Wizjonerka powiedziała też, że 2019 rok przyniesie dwie poważne katastrofy naturalne. Na terytorium Rosji ma spaść meteoryt, a u wybrzeża wschodniej lub południowo-wschodniej Azji nastąpi tsunami.

Sceptycy drwią z słów Baby Wangi. Czy myślicie, że czeka nas przyszłość z jej opowieści?

Lot paralotnią w tandemie
Lot paralotnią w tandemie
199,99 zł
300,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Lot paralotnią ze szkoleniem (199,99 zł) i nagraniem wideo (od 219,99 zł) w Szkole Paralotniowej Albatros (do -38%)

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
19
Wow
Wow
56
Smutny
Smutny
90
Zły
Zły
21

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz