Home Kategorie Poruszające Pies przejechany przez zwyrodnialca miał kochającą rodzinę. Opiekunowie opłakują jego śmierć.

Pies przejechany przez zwyrodnialca miał kochającą rodzinę. Opiekunowie opłakują jego śmierć.

Zwyrodnialec przejechał bezbronnego psa. Tą sprawą żyła ostatnio cała Polska. Ludzie są wstrząśnięci filmem, na którym widać, jak kierowca busa umyślnie przejeżdża żywego psa.

Nagranie trafiło na policję, a sprawca usłyszał już zarzuty. Na jaw wyszły nowe fakty w tej sprawie. Okazało się, że ofiara zwyrodnialca wcale nie nie była bezdomna. Pies miał kochający dom.

Drastyczny film trafił do sieci i do lokalnej gazety. Na nagraniu widać, jak młody mężczyzna celowo przejeżdża leżącego na ulicy psa. Czworonóg wył z bólu i bardzo cierpiał.

Jeszcze bardziej przerażające jest to, że w tle słyszymy szereg wulgaryzmów, jakie kierujący busem kieruje w stronę cierpiącego psa:

– „Podnoś się! Podnoś się! Co ci? Co ci ku**a? Podnoś się! Ch***** tak trochę. Ale jak ch*** chodzisz, to teraz masz na łeb.”

Okazuje się, że zabity pies wcale nie był bezpański. Piesek miał na imię Maks, nie słyszał i nie widział na jedno oko. Śmierć zwierzaka mocno przeżywa starsze małżeństwo, które było dla psa kochającymi opiekunami. Maks został pochowany w ogródku swojego domu w Zawadzie Pilickiej.

Zwyrodnialec, który zabił bezbronnego psa to 22-letni Rafał B., pracownik firmy meblowej. Tuż po incydencie został zwolniony.

– „Z uwagi na uzyskane medialne informacje o brutalnym najechaniu psa i nagrania tego faktu wraz z udostępnieniem w sieci przez naszego pracownika, oświadczamy, że w dniu dzisiejszym zostały podjęte natychmiastowe działania oraz środki dyscyplinarne, łącznie z rozwiązaniem stosunku pracy zgodnie z artykułem 52 § 1 pkt. 2 Kodeksu pracy.

Po raz pierwszy spotkaliśmy się z takim incydentem. Osobiście potępiamy takie zachowanie, nie akceptujemy i nie tolerujemy takich czynów” – napisała firma w oświadczeniu.

Mężczyzna usłyszał zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje prokurator. Za znęcanie się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem, mężczyźnie grozi 5 lat więzienia.

Na poniższych zdjęciach widzimy rozmowę Rafała B. ze swoją znajomą. Na zrzutach ekranu widać szokujące powody bestialskiego zachowania mężczyzny.

Polmed: Pakiety badań laboratoryjnych dla grup wiekowych
Polmed: Pakiety badań laboratoryjnych dla grup wiekowych
69,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiety badań laboratoryjnych dla grup wiekowych od 69,99 zł - ponad 200 lokalizacji z Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
9

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz