Home Kategorie Niesamowite Kobiety spod tych 6 znaków zodiaku są najgorszymi teściowymi. Lepiej z nimi nie zadzierać.

Kobiety spod tych 6 znaków zodiaku są najgorszymi teściowymi. Lepiej z nimi nie zadzierać.

Teściowa to według niektórych najbardziej przerażająca istota na świecie. Każdy z nas słyszał kiedyś na ich temat jakiś wredny dowcip.

Czy mają one jednak cokolwiek wspólnego z rzeczywistością? Czasami na pewno tak. Na szczęście nie zawsze. Co jednak o „mamusi” mówią gwiazdy? Sprawdź, jak znak zodiaku determinuje to, jaką się jest teściową.

Lew

Kobiety spod tego znaku uwielbiają rządzić całą rodziną. Gdy tylko staniesz się jej częścią, to samo czeka Ciebie. Teściowa spod znaku lwa natychmiast weźmie Cię pod swoje skrzydła i zacznie kierować Twoim życiem.

Mając teściową spod znaku lwa, musisz pamiętać o tym, aby ją komplementować. Ona uwielbia być w centrum uwagi. Kocha słyszeć słowa uznania i być dowartościowywaną. Ciągle chce czuć się ważna i doceniana. Trzeba też pamiętać, że jakakolwiek współpraca z taka kobietą jest wyjątkowo trudna. Szczególnie, jeśli Ty sam cenisz sobie życie na własnych zasadach.

Rak

Z pozoru bardzo miła, pogodna i wiecznie uśmiechnięta. To jednak tylko pozory. Po bliższym poznaniu przekonasz się, że to istna królowa dram.

Ta kobieta jest bardzo przewrażliwiona na swoim punkcie i potrafi obrazić się o każdy, dosłownie każdy, drobiazg. Płacze z byle powodu i praktycznie nie ma dnia bez jakiejś sceny w jej wykonaniu. Gdy niby wszystko jest już w porządku po kłótni, okazuje się, że jednak nie. Wszelkie urazy chowa głęboko w sercu i wyciąga je przy pierwszej lepszej okazji.

Baran

Wszystko jest dobrze, dopóki jest dobrze. Jeśli nie zajdziesz jej za skórę, będzie Cię wspierać. Jest wyjątkowo energiczna i pracowita. Zawsze poratuje Cię radą i dobrym pomysłem.

Czasami zapomina jednak o pewnych granicach. Tym sposobem zamiast pomóc, zacznie się we wszystko wtrącać. A spróbuj jej to wypomnieć… Dotkliwie to odczujesz. Mimo wszystko jest to chyba najmniej szkodliwa z tych wymienionych w tym wpisie.

Panna

Tutaj może być ciężko. Panny bowiem bywają zazdrosne do granic możliwości. Dlatego też, gdy tylko „odbierzesz jej” ukochane dziecko, znajdziesz się na celowniku. Staniesz się jej wrogiem numer 1.

Ta kobieta będzie robić wszystko, aby z Tobą rywalizować i wygrać. Na każdym kroku możesz słyszeć, że to ona wie wszystko najlepiej odnośnie Twojej rodziny. To jednak nie wszystko. Z pewnością zrobi wszystko, co w jej mocy, aby przejąć kontrolę nad Twoim życiem do granic możliwości.

Ryby

Teściowa spod tego znaku raczej nie wtrąca się w życie młodszego pokolenia i stara się nie narzucać swojej woli. Z nią problem jest zupełnie inny. Osoby spod znaku Ryb są bardzo wrażliwe. Właśnie dlatego taka teściowa ma ogromne skłonności do depresji oraz zamartwiania się.

Gdyby wyszukiwanie powodów do smutków, było dyscypliną sportową, ona wygrywałby wszystkie mistrzostwa. Naprawdę. Do tego bardzo, ale to bardzo lubi rozczulać się nad sobą. Niestety, takie wahania jej nastrojów mocno wpływają na jej relacje z otoczeniem. Musisz przygotować się także na potrzebę jej wielogodzinnego pocieszania i dotrzymywania jej towarzystwa w trudnych chwilach.

Skorpion

W tym wypadku problem jest chyba największy. Teściowa spod znaku skorpiona jest wyjątkowo zazdrosna i zaborcza. Dlatego też dla synowej lub zięcia może okazać się nie lada utrapieniem. Oczywiście, jeśli masz silny charakter i jesteś osobą asertywną, taka teściowa będzie problematyczna, ale ostatecznie poradzisz sobie. Zdołasz postawić granicę. W tym wypadku jednak z pewnością śmiertelnie ją obrazisz.

Niestety trzeba mieć świadomość tego, że teściowa spod znaku skorpiona jest okropną manipulantką i intrygantką. O swoich żalach i pretensjach nigdy nie powie wprost, ale zawsze się zemści. Z pewnością też rozsiewa za Twoimi plecami plotki i sieje zamęt.

Zabiegi wyszczuplające
Zabiegi wyszczuplające
49,99 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
5 zabiegów wyszczuplających na wybranych urządzeniach za 49,99 zł i więcej w Studiu Sylwetka w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
84
Ha ha
Ha ha
252
Wow
Wow
35
Smutny
Smutny
23
Zły
Zły
52

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz