Home Kategorie Poruszające Zabili swoje dzieci i włożyli je do beczek. Byli bezwzględni i okrutni.

Zabili swoje dzieci i włożyli je do beczek. Byli bezwzględni i okrutni.

O tej tragedii mówiła cała Polska. Nikt nie wierzył, że małżeństwo z Łodzi zabijało swoje dzieci, a ich zwłoki wkładali później do beczek. Te z kolei chowali w szafie.

Przez całkowity przypadek odkryto to, co skrywane było w mieszkaniu. Wyrok w tej sprawie zapadł w 2004 roku i dotyczył zamordowania trójki swoich dzieci (czwarte dziecko miało umrzeć śmiercią naturalną) oraz usiłowania zabójstwa córki, Moniki.

Jadwiga i Krzysztof nie tylko zamordowali swoje dzieci, ale też źle traktowali córkę. Sąsiedzi, gdy sprawa była już w toku, zeznawali, że dziewczynka była zaniedbana, a kilka razy widzieli ją pobitą.

To może Cię zainteresować:  25 zabawnych zdjęć, które zrozumie prawie każdy rodzic

Małżeństwo ostatecznie zostało skazane. Krzysztof N. usłyszał wyrok dożywocia, a jego żona Jadwiga dostała 25 lat.

Obrońcy kobiety domagali się zmniejszenia kary, sugerując, że była zmuszana do wszystkiego przez partnera i również ulegała przemocy z jego strony. Sąd nie powtórzył procesu, bo Monika, jako jedyny świadek, składała zeznania obciążające również matkę.

Zeznania, szczególnie Krzysztofa, są naprawdę niepokojące. Opowiadał o morderstwach tak, jakby zupełnie nic się nie wydarzyło.

To może Cię zainteresować:  16-letnia Kornelia nadal żyła, gdy ją zakopywano. Sekcja zwłok ujawniła szokującą prawdę.

– „Razem z żoną postanowiliśmy, że ją, to znaczy Karolinę, utopimy. Wziąłem dziecko do łazienki. Potem je ubraliśmy, zaniosłem do komórki i schowałem do beczki. Z tym ostatnim noworodkiem to nie pamiętam, jak było, bo byłem pijany…”

Skala tej zbrodni porusza nawet dziś. Zamordowali swoje dzieci i bez żadnych skrupułów schowali zwłoki do beczek.

Kiedy Jadwiga trafiła do aresztu, po krótkim czasie urodziła kolejną córkę. Po porodzie, noworodek i Monika trafili do rodzin zastępczych. Jadwiga i Krzysztof stracili prawa rodzicielskie.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
19

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz