Home Kategorie Poruszające Zamordował piątkę swoich dzieci. Najmłodsze z nich miało zaledwie rok.

Zamordował piątkę swoich dzieci. Najmłodsze z nich miało zaledwie rok.

Niedawno pisaliśmy o historii z USA. Timothy Jones zabił piątkę swoich dzieci. Historia wstrząsnęła ludźmi szczególnie, bo to ojciec zajmował się dziećmi. Jego była żona nie miała na to warunków.

Wprawdzie kobieta była kilkukrotnie uderzona przez byłego męża, ale jak sama mówi, nigdy nie podejrzewałaby, że dopuści się on tak okrutnego czynu.

Jej słowa znalazły przełożenie w apelu do sądu, w którym to prosiła o wyrok dożywocia dla ojca swoich dzieci. Nie chciała dla niego śmierci, argumentując to tym, że Timothy był kochanym ojcem oraz nie chce, aby jego matka przeżywała to, co ona teraz.

To może Cię zainteresować:  Świeżo upieczona matka słyszy, jak lekarz krzyczy zaraz po porodzie. Później widzi, co robią jej dzieci.

– „Słuchałam o tym, przez co przeszły moje dzieci, co wycierpiały. Jako matka miałabym ochotę rozszarpać mu twarz. Tego chcę jako mama. Nie okazał moim dzieciom ani odrobiny współczucia, ale też te same dzieci go kochały i dlatego zabieram głos w ich imieniu, nie swoim, i to właśnie mówię.”

Ława przysięgłych pracowała nad tym, aby podjąć właściwą decyzję. Wyrok zapadł.

To może Cię zainteresować:  8-latek upominał mamę, że karmi jego martwą siostrzyczkę. Jego zeznania są szokujące!

Apel żony jednak nie pomógł. Mężczyzna otrzyma najsurowszą karę. Zostanie rozstrzelany. W Południowej Karolinie takiego wyroku nie było od 2011 roku. Gdyby ława przysięgłych, składająca się z siedmiu mężczyzn i pięciu kobiet, nie była w stanie osiągnąć jednomyślnej decyzji, Jones zostałby skazany na dożywocie.

Zrobił to z premedytacją, a po wszystkim zawinął ciała w worki, włożył do auta i przez 9 dni jechał w oddalone miejsce, aby je porzucić.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
10

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz