Home Kategorie Ludzie Morderca 10-letniej Kristiny zatrzymany! Zbigniew Ziobro potwierdził informację

Morderca 10-letniej Kristiny zatrzymany! Zbigniew Ziobro potwierdził informację

Morderca 10-letniej Kristiny został zatrzymany. PAP została właśnie poinformowana przez Ministra Sprawiedliwości, że morderca z Dolnego Śląska jest już w rękach policji. Dowiedzieliśmy się również, że mężczyzna pochodzi z tej samej miejscowości co dziewczynka.

Morderca 10-letniej Kristiny zatrzymany

Przed chwilą Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny poinformował PAP, że zabójca 10-letniej Kristiny jest już w rękach policji. Polska Agencja Prasowa nieoficjalnie dowiedziała się, że mężczyzna pochodzi z tej samej miejscowości, co zamordowana dziewczynka. Na chwilę obecną nie wiadomo niczego więcej.

Nie ujdzie mu to na sucho

Jeszcze jakiś czas temu Zbigniew Ziobro podkreślał, że nie ujdzie to temu zwyrodnialcowi na sucho. Wiele na to wskazuje, że dotrzymał danego słowa.

“Za ogromną krzywdę dziewczynki należy się tej bestii najsurowszy wymiar kary. Ubolewam, że jeszcze nie weszło w życie bezwzględne dożywocie, które w miniony piątek z inicjatywy ministerstwa sprawiedliwości uchwalił parlament. To będzie najwyższa kara, jaką będzie można wymierzyć za najcięższe zbrodnie w sytuacji, gdy nie jest możliwe przywrócenie kary śmierci. A to ona w moim przekonaniu byłaby sprawiedliwą zapłatą za tak okrutny mord na niewinnej dziewczynce – mówił Zbigniew Ziobro o mordercy 10-latki z Morwin”

Fotoobraz na płótnie z Twojego zdjęcia
Fotoobraz na płótnie z Twojego zdjęcia
29,00 zł
125,00 zł
6:23:19
do końca oferty!
Od 29 zł: fotoobraz z wybranym zdjęciem na płótnie bawełnianym lub poliestrowym z Duonet

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
38
Zły
Zły
55

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz