Home Kategorie Ludzie Alex z Chłopaków do wzięcia zmienił się nie do poznania. Dziś ma na imię Alexandra.

Alex z Chłopaków do wzięcia zmienił się nie do poznania. Dziś ma na imię Alexandra.

Serial dokumentalny o mężczyznach z mniejszych miejscowości, którzy poszukują miłości, podbił serca ludzi w całym kraju.

Doczekaliśmy się kilku sezonów i wielu bohaterów, ale w pamięć szczególnie zapadł nam Alex, który był niepewny swojej orientacji. Dzisiaj już wie czego chce, a chce być kobietą. Tak też się zachowuje i wygląda. Jak potoczyły się jego losy?

Alex i Adam to bracia, którzy próbowali swoich sił w programach typu talent show, wierząc że osiągną wiele. Wystąpili też w „Chłopakach do wzięcia”, gdzie chcieli odnaleźć swoje drugie połówki. Niestety mimo prób, nie udało im się. Adam wielokrotnie podkreślał, że nie do końca podoba mu się to, jak wygląda jego brat. Zmiana w kobietę nie jest tym, czego chciałby dla niego.

Alex z Chłopaków do wzięcia był jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w programie

Nie bał się mówić o tym, że źle czuje się w swoim ciele i pragnie zmian. Za to najprawdopodobniej pokochali go widzowie. Dziś jego przemiana jest niebywała.

Teraz już nie Alex, a Alexandra. 33-latką dumnie prezentuje się na Facebooku. Niedawno zdecydowała się na powiększenie ust.

– „Znieczulenie było, ale i tak bolało bardzo. Cierpię.”

Alexandra dodała zdjęcia nie tylko z tego, jak wyglądają jej usta po zabiegu, ale podzieliła się także fotografiami w trakcie, gdy na jej wargach wylądował żel znieczulający. Czy zmiana wyszła na plus?

Podoba Wam się ta metamorfoza?

Off-road: szkolenie z nagraniem HD
Off-road: szkolenie z nagraniem HD
89,99 zł
180 dni
do końca oferty!
45-minutowe szkolenie z jazdy off-road z nagraniem HD i bonem wartościowym za 89,99 zł i więcej opcji w Abstractive

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
98
Wow
Wow
14
Smutny
Smutny
19
Zły
Zły
17

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz