Home Kategorie Niesamowite Policjant onanizował się w pracy i transmitował to na żywo. Zdjęcia nie pozostawiają złudzeń.

Policjant onanizował się w pracy i transmitował to na żywo. Zdjęcia nie pozostawiają złudzeń.

Są na świecie takie sytuacje, które zdają się być nieprawdopodobne. To, co zdarzyło się w powiecie pruszkowskim, z pewnością można do takich zaliczyć.

Jeden z tamtejszych policjantów, postanowił sobie umilić czas masturbacją na biurku. Biurku, które prawdopodobnie znajdowało się na komisariacie podległym Komendzie Powiatowej Policji w Pruszkowie. Co więcej funkcjonariusz wszystko transmitował i mogli go oglądać inni internauci. Materiał trafił w odpowiednie ręce, a zabawiającego się w pracy policjanta mogą czekać nieprzyjemne konsekwencje.

Sprawa ujrzała światło dzienne dzięki dziennikarzowi Patrykowi Tomaszewskiemu z portalu skarga.com. Zajmuje się on tropieniem patologii i wszelkiego rodzaju nadużyć w służbach. Mężczyzna opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych screeny z serwisu showup.tv. Serwis ten pozwala użytkownikom nagrywać oraz transmitować nagrania erotyczne. To tam niegrzeczny funkcjonariusz podpisywał się pseudonimem Police_Man.

Post zniknął już z profilu dziennikarza, ale nie zapominajmy, że co raz pojawi się w sieci, nigdy z niej nie ginie. O zdjęciu i zachowaniu policjanta wspomniał następnie dziennikarz stołecznej „Gazety Wyborczej” Kamil Siałkowski. Pod zamieszczonym przez niego zdjęciem czytamy:

„POLICJANT „W AKCJI”

Policjant onanizował się podczas służby i transmitował to w internecie. Komenda Stołeczna Policji potwierdza, że do zdarzenia doszło w podwarszawskim Piastowie. Policjant z 9-letnim stażem najpewniej wyleci ze służby.

Sytuacja ta nie wymaga żadnego komentarza – mówi komisarz Sylwester Marczak, rzecznik stołecznej policji. Przekazuje, że policjant został zawieszony, ma postępowanie dyscyplinarne. Wszczęto też procedurę wydalenia go ze służby” – czytamy pod zamieszczonym zdjęciem.

Wiemy już również, że funkcjonariusz pracuje w policji od 9 lat, ma żonę i dziecko. Policjant został zawieszony w obowiązkach i prawdopodobnie czekają go konsekwencje dyscyplinarne.

– „Sytuacja nie wymaga żadnego komentarza, w tym przypadku jest zbędny. Teraz liczą się czyny… Ponadto komendant stołeczny policji wdrożył procedurę administracyjną zwolnienia tej osoby z uwagi na dobro służby” – kom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji.

eKurs: profesjonalny coaching
eKurs: profesjonalny coaching
69,00 zł
229,00 zł
2 dni
do końca oferty!
Kurs online: profesjonalny coaching z certyfikatem MEN za 69 zł i Neurocoaching z Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
67
Wow
Wow
9
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
30

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz