Home Kategorie Poruszające 14-latka myślała, że kolega zaprosił ją na randkę. Jej ciało odnaleziono w opuszczonym domu.

14-latka myślała, że kolega zaprosił ją na randkę. Jej ciało odnaleziono w opuszczonym domu.

Rodzinę Any Kriegel dotknęła wielka tragedia. 14-latka została brutalnie zgwałcona i zamordowana.

Bliscy dziewczyny przez rok robili wszystko, aby oprawcy trafili do więzienia. W końcu doczekali się sprawiedliwości. Odpowiedzialni za tę tragedię usłyszeli właśnie wyrok.

Zwłoki Any Kriegel odnaleziono w maju 2018 roku, w jednym z opuszczonych domów w hrabstwie Dublin. Ciało 14-latki było całe zmasakrowane. Miała liczne rany, głównie na szyi i głowie. Śledczym udało się ustalić, że nastolatka została zgwałcona i zamordowana trzy dni wcześniej. Obok ciała znaleziono zwęglony kij zakończony gwoździem, którym została zgwałcona oraz betonowy blok, którym ją uderzano.

Aż ciężko uwierzyć, że tak okrutnej zbrodni dopuścili się rówieśnicy dziewczyny. Ana znała ich dobrze ze szkoły, a w jednym nawet podkochiwała. To właśnie słabość do jednego z oprawców została przez nich wykorzystana, aby sprowadzić 14-latkę do opuszczonego domu. Dziewczyna myślała, że idzie na randkę.

W trakcie 6-tygodniowego procesu, 15-latkowie nie byli w stanie wytłumaczyć dlaczego dopuścili się tak makabrycznej zbrodni. Stojąc przed sądem, nawzajem przerzucali się winą. Zgodnie z brytyjskim prawem, o ich losie decydowała ława przysięgłych. Po 15-godzinnych obradach, chłopcy zostali uznani za winnych morderstwa. Dodatkowo jeden z nich odpowie za gwałt. Teraz trafili do aresztu, w którym będą aż do 15 lipca. Po tym czasie Sąd w Dublinie zdecyduje o wymiarze kary.

Ojciec jednego z oprawców był rozczarowany werdyktem przysięgłych i stwierdził, że „niewinne dziecko idzie do więzienia”, jednak dowody są jednoznaczne. Śledczy zabezpieczyli ślady krwi Any na ubraniach chłopców i odciski ich palców na taśmie, którą została skrępowana.

Skok ze spadochronem z 4 km
Skok ze spadochronem z 4 km
649,00 zł
360 dni
do końca oferty!
Skok spadochronowy w tandemie z 15-minutowym lotem widokowym za 649 zł i więcej z firmą PL Strefa – 2 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
32
Zły
Zły
42

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz