Home Kategorie Ludzie Kinga Rusin pozuje nago przed obiektywem. Nie wszystkim ta sesja przypadła do gustu.

Kinga Rusin pozuje nago przed obiektywem. Nie wszystkim ta sesja przypadła do gustu.

Kinga Rusin nago? Czy prezenterka wzięła udział w sesji dla jednego z magazynów dla panów?

Bynajmniej. Kinga Rusin tym razem postanowiła, że w nieco bardziej kontrowersyjny sposób pomóc słusznej idei. Bez ubrania pozowała wyłącznie z kwiatkami. Nie wszystkim internautom taki ruch przypadł do gustu.

Jeszcze kilka lat temu w pewnym wywiadzie. Kinga Rusin mówiła, że im jest starsza, tym mniej wstydzi się tego, jak wygląda i gdyby miała okazję, aby rozebrać się w słusznej sprawie, zrobiłaby to.

– „Rozebrałam się w słusznej sprawie, na łamach Vivy! (ukaże się w przyszłym tygodniu)” – tak Kinga poinformowała fanów o tym, co wydarzyło się w jej życiu.

Prezenterka wraz z Markiem Kujawą stworzyła inicjatywę, która ma „chronić polską przyrodę i środowisko naturalne”. W przygotowanym specjalnie na tę okazję profilu apelują o to, aby zwracać uwagę na Ziemię.

„Polska nam usycha i dusi się w smogu! Ostatnie lata są straszne dla polskiej przyrody! Kim są Zielone Serca?

To my wszyscy, którym zależy na czystym powietrzu, czystej wodzie, niezatrutym jedzeniu. To my wszyscy, którzy nie zgadzamy się na dewastację przyrody, na wycinanie starych drzew, niszczenie parków narodowych, zabijanie dzikich zwierząt.

Będziemy razem z Wami: ? patrzeć na ręce tym, którzy decydują w małych i dużych sprawach związanych ze środowiskiem; ? nagłaśniać ekologiczne akcje; ? zbierać dla Was cenne i pożyteczne informacje dotyczące wszelkich aspektów eko życia, weryfikować je, tłumaczyć i dzielić się tą wiedzą; ? zachęcać do robienia małych eko kroków i podpowiadać jak je robić; ? naciskać na władze w sprawie dużych eko decyzji służących przyrodzie i wszystkim obywatelom;

Będziemy miejscem, gdzie będą mogły publikować nawet najmniejsze organizacje związane z ochroną przyrody, fundacje i zrzeszenia. Będziemy publikować też informacje od osób indywidualnych wysyłane do nas na DM. I wreszcie, będziemy przyznawać Nagrody (Zielone Serca) i anty-nagrody (Czarne Serca). Bo zło nie może być anonimowe. I dobro też nie.”

Jak myślicie, czy pomysł może faktycznie odnieść sukces, a rozebranie się Kingi Rusin słusznie przyciągnęło uwagę?

Dziennikarka jest znana z tego, że bardzo mocno oddaje się wszelkim działaniom, która mają na celu ratowanie naszej planety. Jest aktywistką i jest z tego dumna. Ma także własną linię kosmetyków naturalnych bez parabenów, które nie są testowane na zwierzętach.

Tajski Rytuał/masaż tybetański
Tajski Rytuał/masaż tybetański
99,99 zł
140,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Tajski Rytuał lub masaż tybetański za 99,99 zł w Studiu Medycyny Estetycznej i SPA Marakesz w Toruniu (zamiast 140 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
13
Ha ha
Ha ha
10
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz