Home Kategorie Poruszające 11-letnia Daria zaginęła tego samego dnia, co Kristina. Policja znalazła jej ciało.

11-letnia Daria zaginęła tego samego dnia, co Kristina. Policja znalazła jej ciało.

11-letnia Daria zaginęła tego samego dnia, co o rok młodsza Kristina. Dziewczynka nie dotarła na zajęcia tańca, a to zaniepokoiło rodziców.

Rodzina z Ukrainy szybko zgłosiła sprawę policji. Rozpoczęto poszukiwania dziecka, w które zaangażowali się nie tylko mieszkańcy Iwaniwki, ale i ludzie z pobliskich miejscowości.

W dniu, gdy zaginęła dziewczynka, sąsiedzi słyszeli przeraźliwy krzyk. Na samym początku pomyśleli, że ktoś krzywdzi zwierzę. Wybiegli na zewnątrz, ale nikogo już nie było.

Wtedy też najprawdopodobniej została zaatakowana Daria. Było wtedy w okolicach 14:00. Dziewczynka szła na zajęcia taneczne i nic nie zapowiadało tragedii. W trakcie spaceru nagrywała również relację na Instagram. Był to kluczowy ślad, bo w jednej chwili nagranie urywa się.

Kiedy dziewczynka nie dotarła na zajęcia, a jej telefon był wyłączony, rodzice wpadli w panikę. Rozpoczęto gorączkowe poszukiwania i powiadomiono policję.

Ponad 500 osób szukało 11-letniej Darii. Wszyscy wierzyli, że znajdzie się gdzieś cała i zdrowa i że nic jej nie grozi. Niestety jej bezbronne ciało znaleziono 19 czerwca w ściekach jednego z gospodarstw. To miejsce znajdowało się bardzo blisko punktu, z którego ludzie słyszeli przeraźliwy krzyk dziewczynki. Zbrodnia ta na myśl przypomina to, co zdarzyło się kilka dni temu w Mrowinach, gdzie zamordowano 10-letnią Krisitnę.

Podejrzewa się, że tej makabrycznej zbrodni dopuścił się sąsiad dziecka, 22-letni Nikołaj T. Mógł zwrócić na nią uwagę, gdy samotnie przemierzała ulicę i wtedy też ją porwał. Mówi się o tym, bo to koło domu Nikolaja nagle urwało się nagranie z Instagrama. The Sun podaje, że mężczyzna najprawdopodobniej nałożył na jej głowę reklamówkę foliową, udusił, a ciało porzucił w ściekach. Ubrania dziewczynki oblał benzyną i podpalił…

Sąsiedzi postrzegali go jako dziwaka. Uwielbiał godzinami grać na komputerze oraz oglądać seriale kryminalne. Nieoficjalne źródła podają, że przyznał się do zabójstwa po zatrzymaniu.

Szef policji regionalnej powiedział:

– „Dochodzenie wykazało, że podejrzany widział Darię na rynku tego dnia, co zaginęła. Udał się do swojego domu, czekał, aż przejdzie, zaciągnął ją najpierw na swoje podwórko, a potem do domu. Rozebrał dziewczynę i próbował zgwałcić, a kiedy zaczęła okazywać opór, zaczęła ją dusić. Potem również zadał jej ciosy nożem, związał jej nogi taśmą klejącą i przymocował do nich kamienie. Położył torbę na głowie dziecka, aby nie mogła oddychać i wrzucił ją do szamba.”

Prokurator zapewnia, że będzie domagać się najsurowszej kary:

– „Zrobimy wszystko, aby nigdy nie wyszedł z więzienia.”

Pakiet day spa dla 1 osoby
Pakiet day spa dla 1 osoby
149,99 zł
350,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Pakiet day spa dla 1 osoby na twarz i ciało za 149,99 zł w Hotelu Zimnik

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
45
Zły
Zły
29

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz