Home Kategorie Poruszające W czasie pogrzebu przy grobie postawiono prace Kristiny. Wyglądały jak rysunki dorosłego.

W czasie pogrzebu przy grobie postawiono prace Kristiny. Wyglądały jak rysunki dorosłego.

W sobotę odbył się pogrzeb Kristiny. Zjawiły się na nim tłumy osób, które chciały pożegnać dziewczynkę i wyrazić jedność z rodziną. Były łzy, żal, tęsknota i poczucie niesprawiedliwości.

Najbliżsi dziewczynki postanowili w trakcie pogrzebu pokazać prace Kristiny. 10-latka uwielbiała malować.

Ceremonia była przepełniona żywymi wspomnieniami o dziewczynce. Jej mama ze łzami w oczach mówiła o tym, jak bardzo jej córka kochała śpiewać, tańczyć i malować.

Jej obrazy przejawiały dojrzałość i nie były tak oczywiste jak rysunki innych dzieci w tym wieku. Wszyscy, którzy je widzieli, nie mogli nadziwić się, że tak małe dziecko widziało świat w tak dorosły sposób.

– „Prosimy, aby przyjść ubranym w kolorach białym i niebieskim. W ulubionych kolorach zmarłej dziewczynki.”

W trakcie pogrzebu, matka 10-latki zadbała o każdy szczegół. Nie chciała, aby ostatnie pożegnanie jej ukochanego dziecka kojarzone było z żałobną czernią. Poprosiła o kolory, które były bliskie sercu córki.

10-letnia Kristina już nigdy nie sprawi, że na twarzach jej bliskich zagości uśmiech. Ktoś odebrał jej coś najcenniejszego.

22-letni Jakub A. obecnie przebywa w areszcie, gdzie oczekuje na rozprawę w sprawie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem,. Usłyszał również zarzut podżegania do zabójstwa. Za wszystko grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

-50zł na zakupy w Sexshop112
-50zł na zakupy w Sexshop112
1,00 zł
50,00 zł
97 dni
do końca oferty!
1 zł za groupon wartościowy wart 50 zł do wydania w sklepie Sexshop112

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz