Home Kategorie News 68-latka zdawała egzamin na prawo jazdy. Uderzyła w egzaminatora, odrywając mu nogę.
7.60K

68-latka zdawała egzamin na prawo jazdy. Uderzyła w egzaminatora, odrywając mu nogę.

W poniedziałek, w rybnickim WORD-zie doszło do tragicznego zdarzenia. 68-letnia kursantka śmiertelnie potrąciła 35-letniego egzaminatora. Mężczyzna zginął na miejscu.

Do tragedii doszło około 13:30, kiedy 68-letnia kobieta z powiatu mikołowskiego podchodziła do egzaminu na prawo jazdy. Świadkowie podają, że do wypadku doszło, gdy kobieta wykonywała tzw. łuk.

– „Wyglądało to tak, jakby straciła panowanie nad kierownicą. Instruktor, który egzaminował inną osobę wyskoczył z samochodu i próbował ją zatrzymać, dając sygnały rękami.”

Kobieta prawdopodobnie wpadła w panikę i zamiast hamulca wcisnęła gaz i zaczęła jechać 50 km/h. Uderzyła w 35-letniego egzaminatora wciągając go pod samochód, a następnie wjechała na pas zieleni. Zatrzymała się dopiero po uderzeniu w samochód.

Egzaminator nie miał szans. Stracił nogę i doznał wielu obrażeń.

Kobieta zaraz po tragedii była w ciężkim stanie. Nie dało się jej nawet przesłuchać. W sprawie przeprowadzona zostanie sekcja zwłok mężczyzny. Zabezpieczono już nagrania z monitoringu. Obecnie kobieta przebywa w domu. Nie wiadomo jakie zarzuty usłyszy.

Masaż gorącymi kamieniami
Masaż gorącymi kamieniami
79,99 zł
140,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Godzinny masaż całego ciała od 49,99 zł i więcej w Studio Figura - Bydgoszcz (do -53%) – tylko dla kobiet

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
74
Zły
Zły
38

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz