Home Kategorie Poruszające O włos od tragedii. Gdyby nie refleks matki, dziewczynka prawdopodobnie by zginęła.

O włos od tragedii. Gdyby nie refleks matki, dziewczynka prawdopodobnie by zginęła.

Każdy kto ma lub miał małe dziecko, wie że nigdy nie można go spuszczać z niego oka. Czasami wystarczy bowiem moment nieuwagi, aby doszło do nieszczęścia.

Kto wie, może kiedyś znalazłeś się w sytuacji, gdy o mały włos nie przydarzyłoby się Twojemu dziecku coś bardzo złego? Bohaterka tego wpisu dobrze wie, jak to wygląda.

Było o włos od tragedii. To jedyne słowa, które nasuwają się na myśl, gdy pomyślimy o tym, co spotkało tę matkę. Kobieta wykazała się niebywałym refleksem i poświęceniem, do którego zdolny jest tylko rodzic widzący, że jego dziecko jest w niebezpieczeństwie.

To może Cię zainteresować:  Homoseksualna para kobiet brutalnie pobita w autobusie. „Miałam całą twarz we krwi”.

Aż strach pomyśleć, co by się stało, gdyby kobiecie nie udało się złapać malucha. Z całą pewnością sąsiedzi, ale i internauci oskarżyliby ją o brak odpowiedzialności i rozsądku. W końcu powinna mieć dziecko na oku przez cały czas, trzymać je za rękę i być przygotowana na to, że w każdej chwili może wydarzyć się coś podobnego.

To może Cię zainteresować:  10 niezwykłych metamorfoz wykonanych przez makijażystkę. Ta kobieta potrafi upodobnić się do każdego.

Nagranie jest najlepszym dowodem na to, że czasami zdrowie, a nawet życie zależy po prostu od szczęścia, a kompetencje wychowawcze czy opiekuńcze mają tutaj niewiele do rzeczy. My po obejrzeniu mamy ciarki, a Ty?

Aqua Park Zakopane: termy
Aqua Park Zakopane: termy
39,99 zł
50,00 zł
52 dni
do końca oferty!
Termy: 2,5-godzinny bilet wstępu (od 39,99 zł) lub całodzienny bilet open (od 59,99 zł) do Aqua Parku Zakopane

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz