Home Kategorie Film Vega pokazał fragment „Polityki”. Twierdzi, że Macierewicz miał romans z podwładnym?

Vega pokazał fragment „Polityki”. Twierdzi, że Macierewicz miał romans z podwładnym?

Opublikowany jakiś czas temu fragment „Polityki”, czyli filmu Patryka Vegi, wzbudził spore zainteresowanie w sieci. Aktorzy grający w dość intymnej scenie są bardzo podobni do znanych polityków PiS.

Internauci nie mogą powstrzymać się przed porównaniami do Antoniego Macierewicza i Bartłomieja M.

Do premiery kontrowersyjnego filmu Vegi jeszcze co najmniej 2 miesiące, ale już budzi on duże zainteresowanie. Nie tylko w sieci, ale też wśród polskich posłów. Patryk Vega opowiedział o „Polityce” w ostatnim wywiadzie i podkreślał, że chce pokazać widzom prawdę o polskiej polityce.

Reżyser zapowiadał, że w jego filmie pojawią się dwa wątki homoseksualne. Właśnie jednego z nich dotyczy opublikowany fragment. Nie ma wątpliwości, że Vedze zależy na wywołaniu skandalu. Dlaczego? Internauci podejrzewają, że jeden z tych wątków ma dotyczyć Antoniego Macierewicza i Bartłomieja M. Trudno się dziwić, bo występujący we fragmencie Janusz Chabior i Antek Królikowski rzeczywiście przypominają polityków.

Ta konkretna scena, którą możecie zobaczyć poniżej, dotyczy relacji filmowego Ministra Obrony Narodowej i jego podwładnego. Vega podkreśla, że wszystko jest oparte na faktach:

– „Przez 18 miesięcy prowadziłem dokumentację, rozmawiałem z wieloma politykami. Oni opowiedzieli mi o kulisach tej relacji. Dlatego pokażę w filmie fascynację między ministrem a jego podwładnym. (…) w moim filmie nie przez przypadek postać ministra ma fetysz na punkcie męskich łydek i kostek. Po prostu je uwielbia!”

Na profilu Vegi pojawił się też inny fragment „Polityki”. Możemy być pewni, że w filmie zobaczymy o wiele więcej, niż Vega pokazał do tek pory. Zapowiada, ze u niego, jak w każdym hollywoodzkim filmie, kiedyś musi nastąpić scena pocałunku. Podkreślił również, że to nie będzie najmocniejszy fragment „Polityki”.

To zdecydowanie najbardziej interesujące, ale nie jedyne fragmenty „Polityki”, które mogliśmy zobaczyć do tej pory. Już wcześniej, Vega opublikował scenę z posłanką krzyczącą z sejmowej mównicy. Wcielająca się w jej rolę Iwona Bielska, do złudzenia przypomina czołową reprezentantkę PiS, czyli Krystynę Pawłowicz. Z resztą Vega pozdrowił posłankę w filmiku pokazującym ten fragment „Polityki”.

Poza opisanymi powyżej fragmentami, Patryk Vega nie ujawnia wielu szczegółów. Tydzień temu pokazał jeszcze fragment z Marcinem Bosakiem łudząco podobnym do premiera Morawieckiego. Poza tym na razie pojawiły się wyłącznie zdjęcia Andrzeja Grabowskiego ucharakteryzowanego jak Jarosław Kaczyński i Zbigniewa Zamachowskiego jako Tadeusza Rydzyka.

Skok w tandemie z 4200 m
Skok w tandemie z 4200 m
599,99 zł
750,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Szkolenie z lotem i skok ze spadochronem z wojskowego desantowca od 599,99 zł w Sky Force Polskim Centrum Spadochronowym

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz