Home Kategorie Ludzie Esmeralda Godlewska wyniosła się z Polski. Zdradziła dlaczego to zrobiła.

Esmeralda Godlewska wyniosła się z Polski. Zdradziła dlaczego to zrobiła.

Esmeralda Godlewska wyprowadziła się z Polski i wygląda na to, że porzuciła marzenia o karierze muzycznej. Kilka dni temu poinformowała, że wyjeżdża szukać szczęścia na południu Europy.

Ostatnie kilka miesięcy musiało być bardzo trudne dla Esmeraldy Godlewskiej. Najpierw została skazana za spowodowanie wypadku, a później pobiła się w samolocie ze swoją siostrą, która później ogłosiła oficjalny koniec sióstr Godlewskich. Kolejne tygodnie nie były łaskawsze, bo Esmeralda ogłosiła, że została pobita przez swojego partnera.

Najwyraźniej te wydarzenia i nieustanny hejt przerósł niegdyś piosenkarkę, a później wojowniczkę MMA. Ogłosiła właśnie, że wylądowała w Hiszpanii i to nie na wakacje.

„Mój raj na ziemi. Mój nowy dom. To nie WAKACJE. To nowe życie…. Wrócę jeśli będziecie chcieli walkę. A teraz wybaczcie.. po rozpakowaniu walizek oddaje się na uroki tegoż idealnego miejsca …… całkowicie, marzeniu z dzieciństwa. W końcu Mamy je po to aby je REALIZOWAĆ i nigdy nie rezygnować z tego ci siedzi w głowie.”

Informacje o zmianie kraju zamieszkania oczywiście zamieściła w sieci. Godlewska opuściła Polskę w poniedziałek, a teraz zamieszka w Barcelonie. O ile na razie nie zdradziła czym będzie zajmować się w Hiszpanii, o tyle nie omieszkała poinformować o przyczynie swojego wyjazdu. Przy okazji zapewniła, że nadal kocha Polskę.

„To,że będę nieeeco dalej od Polski. Absolutnie nie zmienia faktu, iż kocham ten kraj.. ludzi, tych specyficznych, najlepiej życzących każdemu śmierci  Misie kolorowe… BYŁAM, JESTEM , BĘDĘ…”

Up to 34% Off on Hyperbaric Chamber at Tlenoterapia Kraków - Gabinet hiperbaryczny
Up to 34% Off on Hyperbaric Chamber at Tlenoterapia Kraków - Gabinet hiperbaryczny
79,00 zł
120,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Up to 34% Off on Hyperbaric Chamber at Tlenoterapia Kraków - Gabinet hiperbaryczny

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz