Home Kategorie News Tragiczna śmierć rodziny w drodze na wczasy. Nagranie z wypadku mrozi krew w żyłach

Tragiczna śmierć rodziny w drodze na wczasy. Nagranie z wypadku mrozi krew w żyłach

To miał być wymarzony urlop. 49-letnia Dorota wraz z synem i 80-letnią matką Reginą jechali na Mazury, żeby trochę odpocząć. Do celu nigdy nie dotarli, bowiem ta podróż okazała się być ich ostatnią.

Tragiczny wypadek w Myszyńcu Starym

W poniedziałek, 24 czerwca, przed południem w Myszyńcu Starym w powiecie ostrołęckim na drodze w kierunku Olsztyna doszło do tragicznego wypadku. Na jednym ze skrzyżowań zatrzymał się TIR, a za nim Citroen, którym podróżowała rodzina. Chwilę później w stojący pojazd wjechała rozpędzona ciężarówka, która dosłownie zmiażdżyła osobówkę.

Wstępne założenia okazały się błędne

Kiedy na miejscu zjawiła się policja, wstępnie założono, że podróżująca samochodem osobowym nie wyhamowała przed TIR-em i uderzyła w naczepę. Nagranie z kamery, która była założona na pobliskiej posesji, pokazało jednak, że prawda była zupełnie inna. Okazało się, że 49-latka wyhamowała swój pojazd w odpowiednim miejscu. Wszystkiemu winny był 50-letni Wiesław, który uderzył w Citroena, a następnie w naczepę stojącego z przodu samochodu ciężarowego.

Tragiczne skutki wypadku

W wypadku na miejscu zginęła pani Dorota i jej matka Regina. Syn kobiety został przewieziony do szpitala w Olsztynie, w ciężkim stanie. Lekarze robili, co w ich mocy, ale 9-latka nie udało się uratować. Zmarł w nocy z wtorku na środę.

Zarzuty dla kierowcy

Mężczyzna, który z impetem wjechał w samochód osobowy, 50-letni Wiesław, został oskarżony o umyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym poprzez niedostosowanie prędkości do warunków drogowych i nie zachowaniem odpowiedniej odległości. Co na to kierowca? Jak się okazuje, nie przyznał się do popełnienia zarzuconego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Bez względu jednak na to, 50-latek trafił już na 3 miesiące do tymczasowego aresztu.

Czy trafi do więzienia? O tym zadecyduje sąd.

 

Źródło: fakt.pl, youtube.com | Fotografie: Materiały policyjne

Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
79,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z podstawami kadr i płac z zaświadcz. MEN za 79 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
148
Zły
Zły
61

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz