Home Kategorie Poruszające Piękne siostry zamordowały swojego ojca. Teraz przed karą broni je cały świat.

Piękne siostry zamordowały swojego ojca. Teraz przed karą broni je cały świat.

Tym młodym Rosjankom piekło zgotowała najbliższa dla nich osoba. Dziewczyny zastanawiały się czy przeżyją kolejny dzień.

W końcu siostry Chaczaturian postawiły się oprawcy i zamordowały swojego ojca. W ich obronie stanęły międzynarodowe organizacje.

Michaił Chaczaturian latami brutalnie znęcał się nad córkami. Dopuszczał się tak okropnych czynów, że media okrzyknęły go „sadystycznym mafiozo”. Według zeznań 19-letniej Kristiny, 18-letniej Angeliny i 17-letniej Marii, ojciec zgotował im prawdziwe piekło. Mężczyzna katował je, gwałcił, pryskał gazem pieprzowym i zmuszał do zjadania psiej sierści z podłogi. Jednej z nich groził mówiąc, że zajmie miejsce swojej matki – „Poślubię cię i urodzisz mi dziecko”.

Matka dziewczyn uciekła od męża. Nie było nikogo, kto stanąłby w ich obronie. Ojciec kazał im się rozbierać, aby mógł je sprawdzić. Później musiały dotykać go w miejscach intymnych. Takie sytuacje tłumaczył problemami z prostatą. Siostry były bezbronne. W akcie desperacji jedna z nich próbowała popełnić samobójstwo. Próba jednak nie powiodła się.

Kristina, Angelina i Maria postawiły się oprawcy 29 lipca 2018 roku. Do krwawej zemsty doszło w ich mieszkaniu. Zaczęło się od omdlenia Kristiny. Według zeznań sióstr, ojciec próbował zabrać nieprzytomną dziewczynę do łazienki, upić wódką i rozebrać. Angelina i Maria były przekonane, że ich siostra zaraz umrze.

Wtedy doszło do szarpaniny. Dziewczyny rzuciły się na ojca i zaatakowały go młotkiem oraz nożem myśliwskim. Łącznie zadały mu kilkanaście ciosów. Ostatecznie Angelina przebiła mu serce nożem. Gdy oprawca padł na ziemię, Maria zadzwoniła po karetkę. Pracownicy pogotowia znaleźli go w windzie, ale było już za późno. Siostry zostały zatrzymane przez policję. Kristina była szczera z funkcjonariuszami, którzy przybyli na miejsce.

– „Nienawidziłyśmy go. Chciałyśmy tylko jednego – albo żeby zniknął, albo żebyśmy nigdy go nie poznały. Pragnęłyśmy, by odszedł i nigdy nie wrócił.”

Teraz siostry Chaczaturian muszą mierzyć się z konsekwencjami swojego czynu. Śledczy byli przekonani, że dziewczyny działały z premedytacją, dlatego grozi im 20 lat więzienia. Nikt nie słucha ich obrońców, którzy podkreślają, że wyrok powinien by łagodniejszy, gdyż działały we własnej obronie.

Los sióstr nie jest obojętny organizacjom na rzecz praw człowieka. Według działaczy, w Rosji kobiecie łatwiej jest umrzeć, niż stanąć w obronie swoich praw. Przeciwko skazaniu nastolatek powstała specjalna petycja. Podpisało ją już ponad 50 tysięcy osób, które domagają się wycofania zarzutu morderstwa. W obronie dziewczyn stają też zwykli Rosjanie. Ostatnio w Moskwie odbyła się demonstracja w tej sprawie. Uczestnicy mieli transparenty z hasłami wyrażającymi poparcie dla sióstr.

„Ja/My jesteśmy siostrami Chaczaturian”

„Obrona konieczna to nie zbrodnia”

Mezoterapia igłowa PREMIUM
Mezoterapia igłowa PREMIUM
59,00 zł
200,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Odmładzająca mezoterapia igłowa okolicy oka NCTF 135 od 59 zł w Heaven Beauty & Spa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz