Home Kategorie Poruszające Jakub A. opowiedział o morderstwie. Wiedział dokładnie, co zrobi 10-latce.

Jakub A. opowiedział o morderstwie. Wiedział dokładnie, co zrobi 10-latce.

Gazeta Wyborcza opublikowała szokującą relację mordercy Kristiny Daniel. Jakub A. opowiedział o morderstwie w trakcie przesłuchań. Kulisy tej zbrodni są przerażające.

Morderca prawie od samego początku przyznawał się do winy i zdradził, że planował zabójstwo oraz że nie było ono dziełem przypadku. Gazecie Wyborczej informator zdradził więcej.

W połowie czerwca Polskę obiegła wstrząsająca wiadomość o morderstwie w Mrowinach. 10-letnia Kristina została odnaleziona martwa.

Za śmierć dziewczynki odpowiedzialny jest 22-letni Jakub A., który zakochał się w jej matce. Dokładnie wszystko zaplanował, a nawet chciał, aby to ktoś inny dokonał zbrodni. Nie udało mu się to, dlatego ostatecznie sam dokonał przerażającego morderstwa.

Jakub A. opowiedział o morderstwie w trakcie przesłuchań. Wynajął auto, założył nowe ubrania, które potem wyrzucił i miał buty w innym rozmiarze.

Na samym początku wszyscy podejrzewali, że dziewczynka padła ofiarą pedofila. Okazało się jednak, że nie została wykorzystana, a tylko ktoś to upozorował.

Policja szukała sprawcy, a w dojściu do tego, kto stoi za zabójstwem, pomógł im mężczyzna, który zgłosił się po dwóch dniach od znalezienia ciała Kristiny na policję. To jemu Jakub A. proponował zabicie dziewczynki. 22-latek dokładnie opisał w wiadomości do mężczyzn, jak miałoby to wyglądać, o której dziecko kończy zajęcia w szkole, jakimi ścieżkami chodzi i jak on sam miałby się poruszać, żeby ominąć monitoring.

Gdy Jakub A. został zatrzymany, nie przyznawał się do winy. Szybko jednak zmienił zdanie. Zaczął dokładnie opisywać miejsce zbrodni. Zgodził się też na to, aby od razu wskazać teren, gdzie doszło do zbrodni.

Jakub A. dokładnie wiedział, co chce zrobić. Założył ubrania, które kupił tylko po to, aby w nich zabić. Założył buty w innym rozmiarze, aby zmylić policję. Wypożyczył również auto. Dobrze wiedział, co robi. Osoba, która dokładnie zna całą sprawę w rozmowie z dziennikarzami powiedziała:

– „Nie przyznał się i podał alibi. W trakcie jego weryfikowania najpierw zaczął kręcić, że to nie on, że zabójstwo zlecił.”

Szybko jednak zmienił zdanie i zaczął zeznawać. Przyznał się do tego, co zrobił i wtedy też miał powiedzieć, jak do tego doszło i planował morderstwo.

Białka Tatrzańska: 1-7 nocy z wyżywieniem i spa
Białka Tatrzańska: 1-7 nocy z wyżywieniem i spa
449,00 zł
560,00 zł
80 dni
do końca oferty!
Białka Tatrzańska: 1-7 nocy dla 2 osób ze śniadaniem lub wyżywieniem HB, spa i więcej w Malinowym Potoku

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
25
Wow
Wow
27
Smutny
Smutny
15
Zły
Zły
18

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz