Home Kategorie Życie Rzucił się na brata i jego partnerkę z siekierą. „Nie miała twarzy, jakby TIR przejechał”.

Rzucił się na brata i jego partnerkę z siekierą. „Nie miała twarzy, jakby TIR przejechał”.

Tragedia w Lubaniu. Do rodzinnego dramatu doszło w miniony piątek wieczorem w jednej z kamienic w Lubaniu, w województwie dolnośląskim.

22-letni mężczyzna zaatakował swojego brata i jego 23-letnią partnerkę siekierą. Po wszystkim zostały „porąbane drzwi i duża ilość krwi”. Relacje świadków tego zdarzenia są straszne.

22-latek w pierwszej kolejności zaatakował swojego brata. Choć rzucił się na niego z siekierą i nożem, mężczyźnie udało się uciec i schronić u sąsiada.

– „Schowałem mężczyznę, którego napastnik gonił i chciał zabić. Zaatakował mnie nożem. Wyciągnąłem go z mieszkania na zewnątrz, zamknąłem drzwi. Poleciał po siekierę, rozwalił mi drzwi” – opowiadał mężczyzna, u którego ukrył się brat 22-latka.

O wiele mniej szczęścia miała 23-letnia partnerka chłopaka, który cudem uniknął śmierci. Kobieta miesiąc temu urodziła dziecko. To jednak nie miało znaczenia dla rozwścieczonego agresora. Świadkowie w rozmowie z dziennikarzami podkreślają, że kobieta została wręcz zmasakrowana.

– „Ona nie miała twarzy, głowy. To tak jakby tir po niej przejechał” – wspominali świadkowie.

Na miejscu zbrodni było bardzo dużo krwi. Kobieta zmarła na miejscu. Noworodkowi nic się nie stało. Trafił jednak do szpitala.

22-latek został zatrzymany i doprowadzony do prokuratury. Napastnik jakiś czas temu wyszedł z zakładu psychiatrycznego. Prawdopodobnie miał problemy z narkotykami, o które poszło w tym tragicznym zdarzeniu.

Kurs online: Konsultant ślubny z MEN
Kurs online: Konsultant ślubny z MEN
69,00 zł
249,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: konsultant ślubny – organizator wesel i przyjęć ślubnych z zaświadcz. MEN za 69 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz