Home Kategorie Ludzie Jakub A. przeprosił rodzinę Kristiny. Na jaw wychodzą kolejne fakty z jego przeszłości.

Jakub A. przeprosił rodzinę Kristiny. Na jaw wychodzą kolejne fakty z jego przeszłości.

10-letnia Kristina Daniel została brutalnie zamordowana zaledwie 200 metrów od swojego domu. Dopuściła się tego osoba, którą dziewczynka dobrze znała.

Nawet w najgorszych koszmarach nie przypuszczałaby, że zostanie zabita z rąk 22-latka, który zakochał się w jej mamie. Szybko zatrzymano mężczyznę i trafił do aresztu. Dzisiaj Jakub A. przeprasza rodzinę Kristiny. Na jaw wychodzą też kolejne sekrety z jego życia. Czy robi wszystko, aby uniknąć kary?

Jakub A. przeprasza rodzinę Kristiny i przyjmuje pozę osoby chorej psychicznej. 22-latek miał też leczyć się psychiatrycznie w przeszłości.

To może Cię zainteresować:  „Gdyby kara śmierci nie została zniesiona, nie doszłoby do zamordowania Kristiny”.

Morderca Kristiny przyznał się wprawdzie do winy, ale kto wie czy linia obrony nie chce wykorzystać przeszłości mężczyzny do tego, aby uchronić go przed dożywotnim więzieniem?

Należy jednak pamiętać, że Jakub A. upozorował morderstwo Kristiny w taki sposób, aby wyglądało na atak pedofila. Czy ktoś chory psychicznie wiedziałby, jak się do tego zabrać?

O swoim kliencie opowiedziała co nieco mecenas Katarzyna Bórawska z Torunia. Wyraźnie podkreśliła, że Jakub przeprasza rodzinę zamordowanej Kristiny. Dodatkowo do mediów przeciekła informacja, że 22-latek przez ostatni rok brał udział w terapii psychologicznej i dodatkowo „leczył się na własną rękę psychotropami”.

To może Cię zainteresować:  Mają trójkę dzieci i żyją z zasiłków. Otwarcie przyznają: „Praca nie jest dla nas”.

Chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, że choroba może sprawić, iż Jakub A. nigdy nie znajdzie się za murami więzienia. Może trafić do szpitala psychiatrycznego. Przypomnijmy, że 22-latek usłyszał już zarzut zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem – w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie, ze znieważeniem zwłok, oraz zarzut podżegania we wcześniejszym okresie innej osoby do udziału w zabójstwie.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
9

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz