Home Kategorie Ludzie Alex z „Chłopaków do wzięcia” znów poprawia swój wygląd. Była w salonie medycyny estetycznej.

Alex z „Chłopaków do wzięcia” znów poprawia swój wygląd. Była w salonie medycyny estetycznej.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Alex z „Chłopaków do wzięcia” zmienił się nie do poznania. Jego losy przypadły Wam do gustu, więc do tematu wracamy.

Alexandra (Alex zmienił imię) znowu zmienia coś w swoim wyglądzie. Ponownie sięgnęła po zabiegi medycyny estetycznej. Tym razem padło na zmiany w okolicy oczu.

Alexandra brała udział w popularnym programie „Chłopaki do wzięcia”, gdzie wraz z bratem Adamem szukała miłości. Wtedy jeszcze jako Alex wiedziała, że pragnie w swoim życiu zmian i powoli wprowadzała je w życie. Zaczynała od makijażu, pomalowanych paznokci, farbowania włosów, a później przeszła do bardziej radykalnych kroków.

Alexandra czuje się w 100% kobietą i te atuty podkreśla. Już nie tylko makijaż, ale i sukienki i styl życia. Uczestniczka kultowego programu korzysta także z wizyt w salonach medycyny estetycznej, czym także się chwali.

Ostatnio Alex znów zmieniła coś w swoim wyglądzie. Tym razem postawiła na zabieg wypełniania doliny łez i bruzd wargowo-nosowych.

– „Już po zabiegu ? Bardzo bolało ? Znieczulenie przestało działać i bardzo mnie boli. Miałam robione powieki – dolinę łez, lewy kącik ust górnej wargi kwasem hialuronowym i botox między brwiami. No i regulację brwi z henną w południe przed zabiegiem ?”

Oczywiście Alexandra nie omieszkała podzielić się relacją z tego wydarzenia. Pokazywała krok po kroku, jak przebiega zabieg.

Myślicie, że będzie zmieniać się jeszcze bardziej?

12-etapowy zabieg
12-etapowy zabieg
99,99 zł
220,00 zł
90 dni
do końca oferty!
12-etapowy zabieg ze śluzem ślimaka na twarz i okolice oczu za 99,99 zł zamiast 220 zł w Hialuron (do -58%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
12
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz