Home Kategorie Poruszające Trzy siostry przeszły w domu przez piekło. Zgotowała im je matka, ojczym i dziadek.

Trzy siostry przeszły w domu przez piekło. Zgotowała im je matka, ojczym i dziadek.

Trójka dzieci z Krapkowic przeżyła w domu prawdziwe piekło. Były molestowane przez matkę, jej partnera i dziadka.

Do Sądu Okręgowego w Opolu trafił właśnie akt oskarżenia. Dorośli wykorzystywali dzieci. Najmłodsze z nich miało 8 lat, najstarsze 11. 36-letnia Katarzyna K., 47-letni Janusz Cz. i 62-letni Artur M. odpowiedzą za swoje czyny.

Dzieci z Krapkowic nie miały pojęcia czym jest miłość i rodzicielskie ciepło. Znały za to inne emocje. Dobrze wiedziały czym jest strach i ból. Sąsiedzi już w marcu, gdy doszło do zatrzymania, mówili, że dziewczynki w tym domu nie miały dobrze. Były brudne i często głodne. Zdarzało się, że szwendały się po ulicach wiele godzin po tym, jak zapadł zmrok. Nikt ich nie pilnował i nie troszczył się o nie.

To może Cię zainteresować:  Szybka kontrola doprowadziła do ukarania kierowcy i zatrzymania dostawczego busa

Pomoc społeczna wykazywała zainteresowanie dziećmi. Matka jednak zaprzeczała, że w domu dzieje się cokolwiek złego. Nie chciała, aby na jaw wyszły wszystkie zaniedbania i to, że często w domu dochodzi do libacji alkoholowych, w czasie których dzieci są gwałcone.

Można pomyśleć, że matka powinna chronić swoje dzieci. Na pewno nie robiła tego 36-letnia Katarzyna W., która nie tylko nie miała nic przeciwko, ale też sama zmuszała córki do różnych aktów seksualnych.

W maju 2018 odebrano matce dzieci na wniosek pomocy społecznej. Wszyscy myśleli, że w grę wchodzi zaniedbanie…

Gdy dziewczynki znalazły się w rodzinie zastępczej, zauważono, że dziwnie się zachowują. Szybko udało się dojść do tego, że są ofiarami przemocy seksualnej

To może Cię zainteresować:  Ustawił w swoim kierunku wentylator i poszedł spać. Nie wiedział, że zamyka oczy po raz ostatni.

Aresztowano matkę i jej partnera, ale krótko po ich zatrzymaniu do aresztu trafił też dziadek dziewczynek, który również je wykorzystywał… Iwona Kanturska z Prokuratury Rejonowej w Strzelcach Opolskich mówi:

– „Zarzuty, jakie zostały postawione trójce oskarżonych dotyczą szeroko pojętej pedofilii. Mamy do czynienia z całym spektrum różnych zabronionych zachowań, które zostały popełnione ze szczególnym okrucieństwem.”

Za to, jakich czynów się dopuścili, grozi im kara nie krótsza niż 5 lat pozbawienia wolności.

Kurs online: Opiekun w żłobku
Kurs online: Opiekun w żłobku
79,00 zł
299,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Opiekun w żłobku z elementami animatora czasu wolnego z zaświadczeniem MEN za 79 zł z Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
43
Zły
Zły
80

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz