Home Kategorie Ludzie Koroniewska skrytykowana za karmienie piersią 1,5-rocznej córki. Nie wytrzymała i odpowiedziała.

Koroniewska skrytykowana za karmienie piersią 1,5-rocznej córki. Nie wytrzymała i odpowiedziała.

Niektórym zdaje się, że w sieci można powiedzieć wszystko i skomentować każdego. Nie do końca tak powinno być.

Oczywiście mamy prawdo wyrażać swoje opinie, ale powinno być to robione z pewną dozą taktu i empatii, bo każdy ma w końcu uczucia. Tak skrajnego podejścia miała dość popularna aktorka, żona Macieja Dowbora, Joanna Koroniewska. Kobieta ma dość hejtu i głośno o tym mówi.

Tym razem krytyka dotyczyła karmienia piersią. Aktorka nie ukrywa tego, że nadal karmi swoją 1,5-roczną córkę. Niektórym nie do końca się to podoba.

Aktorka postanowiła wyrazić kilka zdań na temat tego, co sama uważa o głośnym komentowaniu czyjegoś życia i wyborów.

Ewidentnie Joanna Koroniewska ma dość hejtu i na swoim profilu odniosła się do tych, którzy nie rozumieją, że ktoś może mieć po prostu inne zdanie

– „Dzisiaj rano byłam na pobraniu krwi i kolejny raz, właściwie za każdym razem kiedy mówię komukolwiek, że karmię piersią moje niespełna półtoraroczne dziecko, otrzymuję na wstępie pytanie w stylu, ale po co jej to jeszcze… No właśnie… Po co… Zadziwia mnie totalna bezpośredniość części ludzi. NIGDY nie pozwoliłabym sobie na tego typu pytanie w stosunku do kogokolwiek. (To moje ulubione słowo- empatia, pamiętacie??!). Bo serio, złapałam się już nawet na tym, że to JA zaczynam się z tego dłuższego skądinąd karmienia tłumaczyć.

Ale tak naprawdę z czego??! Komu?!? I dlaczego??! Każda tego typu decyzja jest absolutnie indywidualna. Uważam też, że wiele mam karmiących mlekiem modyfikowanym, zwłaszcza tych od początku, też poddawanych jest negatywnej ocenie. Nie rozumiem ludzi, którzy WSZYSTKO generalizują i wysuwają daleko idące wnioski. Każda Mama jest wyjątkowa. Koniec kropka. Zajmijmy się w końcu SWOIM życiem a nie poprawianiem sobie samopoczucia mówiąc innym, jak mają żyć. Czy mają pokazywać przodem czy też tyłem swoje DZIECI. Czy też może w ogóle. To MY – RODZICE będziemy PRZEZ NIE kiedyś z tego rozliczani. A innym nic do tego. Ulało mi się. Nomen omen. A Wy, co o tym myślicie? Jakie macie doświadczenia w tym temacie?”

Zachęcamy, aby nigdy nie hejtować. Warto zachowywać kulturę wypowiedzi.

Stomatologia
Stomatologia
24,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Fluoryzacja, skaling, przegląd jamy ustnej i więcej od 24,99 zł w Gabinecie Stomatologicznym Adama Popko

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz