Home Kategorie Ludzie Anita i Adrian w końcu zdradzili jak na imię ma ich synek. „Zniszczyliście dziecku życie!”

Anita i Adrian w końcu zdradzili jak na imię ma ich synek. „Zniszczyliście dziecku życie!”

O Anicie i Adrianie zrobiło się głośno dzięki programowi „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Para po raz pierwszy spotkała się w urzędzie stanu cywilnego, gdzie powiedziała sobie „tak”.

Od tamtego momentu minęło sporo czasu, podczas gdy ich uczucie kwitło z każdym dniem.

Owocem tej miłości jest dziecko. Chłopiec, który do tej pory zwany był „Juniorem”, przyszedł na świat miesiąc temu. Teraz poznaliśmy imię syna Anity i Adriana.

Para od początku stała się ulubieńcami widzów, co przełożyło się na ich popularność w mediach społecznościowych. Poczynania Anity na Instagramie śledzi prawie 200 tysięcy osób, a Adriana ponad 100 tysięcy. Takie wyniki przyczyniły się do tego, że para może liczyć na sporo propozycji od reklamodawców.

Anita i Adrian chętnie dzielą się z fanami zdjęciami pokazującymi ich życie. Nikogo nie dziwił więc fakt, że gdy na świat przyszło ich dziecko, nie mieli oporów przed pokazywaniem go publicznie.

To może Cię zainteresować:  Łukasz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał syna. „Nie ma piękniejszego”.

Mimo to bohaterowie programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” postanowili nie wyjawiać wszystkiego już na samym początku, dlatego przez stosunkowo długi czas nie zdradzali imienia synka. Aż do teraz…

Anita i Adrian zorganizowali dla dziecka pamiątkową sesję zdjęciową, której efekty możemy podziwiać na Instagramie. Uwagę fanów zwróciły jednak nie same fotografie, a imię dziecka, które przy okazji zdradzili. Dzisiaj już wiemy, że „Junior” to tak naprawdę Jerzy.

– „Mam już miesiąc więc pora się przedstawić. Nazywam się Jerzy Andrzej Szymaniak, ale rodzice mówią do mnie Jerzyk. Wszystkiego najlepszego na mini urodziny nasz ukochany Jerzyku! W końcu stajesz się teraz niemowlakiem! Z każdym dniem z tatą kochamy Cię bardziej!” – napisała świeżo upieczona mama pod zdjęciem swojego syna.

Pod zdjęciami pojawiło się mnóstw komentarzy. Internauci podzielili się na dwa obozy. Część z nich uważa, że para wybrała bardzo ładne, mało popularne obecnie imię. Inni z kolei twierdzą, że Anita i Adrian skrzywdzili dziecko. Byli też tacy, którzy nie wiedzieli, że Jerzyk to zdrobnienie od Jerzy.

To może Cię zainteresować:  Od 6 miesięcy kłóci się z mężem o imię dla dziecka. „Jego pomysł to totalna porażka”.

– „Jurek? Nie pasuje do tego szkraba, moim zdaniem”

– „Serio? ok. Wasz synek i wasza sprawa”

– „Jak w łatwy sposób zniszczyć życie dziecka – dać mu na imię Jeżyk haha. Masakra”

– Jeżyk? Nie ma imienia Jeżyk. Jest Jerzyk. Jeżyk to ja muszę poszukać, tylko nie wiem gdzie”

– „Ale co komu do tego jak dziecko ma na imię. Skoro są ludzie o takim imieniu to znaczy ze jest normalne…” – czytamy w komentarzach

A Tobie jak podoba się imię Jerzy? Nazwałbyś tak swoje dziecko?

Twoja reakcja?

Super
Super
32
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz