Home Kategorie Ludzie Kinga Rusin dzieli się kolejnym nagim zdjęciem. Fani są zachwyceni jej sylwetką.
15.15K

Kinga Rusin dzieli się kolejnym nagim zdjęciem. Fani są zachwyceni jej sylwetką.

Kinga Rusin to osoba, która od jakiegoś czasu walczy o dobro naszej planety. Przykładem niech będzie konflikt z Małgorzatą Rozenek, która reklamowała produkty testowane na zwierzętach.

Tym razem chcąc przekonać więcej osób do swojego podejścia do życia i otaczającego świata, prezenterka zgodziła się na wywiad w magazynie „Viva”. Wypowiedziom gwiazdy towarzyszy sesja zdjęciowa, do której Rusin pozuje nago.

Wiele osób twierdzi, że Kinga Rusin nigdy nie wyglądała tak seksownie. Prezenterka do okładki pozowała w wilgotnych włosach, które przysłaniały jej piersi, podczas gdy rękoma obejmuje nogi.

Kinga Rusin zamieściła fotografie również na swoim Instagramie. Na zdjęciu nie poprzestała, bo dodała do niego długi opis, w którym po raz kolejny zwróciła uwagę na dobro świata i to, co możemy dla niego zrobić.

„Rozebrałam się dla eko wydania Vivy! i społeczności Zielonych Serc @zielone_serca (wejdź i dołącz do nas!), żeby zwrócić uwagę na małe eko-kroki i duże eko decyzje rządu. Bo tu chodzi o nasze zdrowie i nasze życie!

Na Ziemi jest już grubo pond 7 miliardów ludzi i jeśli każdy z nas zrobi mały eko krok to razem to będzie siedmiomilowy skok!

Nie popadajmy w ekstremizm. Zróbmy tyle z małych eko-kroków ile możemy i myślmy o następnych!” – zachęca Kinga Rusin.

Źródło: instagram.com

Auto-Spa dla autka
Auto-Spa dla autka
89,99 zł
180,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Profesjonalne i kompleksowe mycie z zewnątrz oraz czyszczenie wewnątrz w pakiecie od 89,99 zł w Auto-Flash (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
52
Ha ha
Ha ha
22
Wow
Wow
12
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
13

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz