Home Kategorie Życie Zabrała synka na wakacje all inclusive. Pływające odchody w basenie to tylko początek.

Zabrała synka na wakacje all inclusive. Pływające odchody w basenie to tylko początek.

Wakacje z dzieckiem rządzą się swoimi prawami. Trzeba się nimi opiekować, organizować czas, dbać, aby nie przeszkadzało innym itd.

Nie zmienia to jednak faktu, że wakacje z dzieckiem wcale nie muszą być ciężkie. Wystarczy tylko reagować na każde niewłaściwe zachowanie naszej pociechy. Ta matka zupełnie o tym zapomniała, a co więcej, miała z tego niezły ubaw.

Opublikowała post na Facebooku, który miał być zabawną anegdotką z wakacji. Rzeczywistość okazała się jednak być zupełnie inna.

Post zniknął z Facebooka po tym, jak zalała go fala negatywnych komentarzy. Fragment wpisu pojawił się na nowo na fanpage’u „Grażyny na forach”. To jednak nie koniec, bo ślad po wizycie Kacperka można znaleźć też w opiniach, które wystawiają goście hotelowi. Goście, którzy zauważyli m.in. pozostałości po „pływających odchodach” opisywanych przez kobietę.

Użytkownicy postanowili odgryźć się na kobiecie. O karygodnym zachowaniu poinformowali jej pracodawcę. Do incydentu odniosła się sama matka, która w ramach wyjaśnień oznajmiła, że post miał mieć tylko i wyłącznie żartobliwy wydźwięk. Szybko okazało się jednak, że chyba tylko dla niej.

Krytyki nie uniknął również chłopiec. Myślicie, że on również na nią zasłużył?

– „Dzisiejszy hit madkowych stron zaraz obok usuniętego już publicznie wrzuconego przez mamunie posta z video sikającym do basenu syneczkiem” – napisała jedna z komentujących.

– „Potem zdziwienie, że powstają hotele czy knajpy bez dzieci. Nic dziwnego. Szkoda tylko, że wszystkich rodziców się postrzega później przez pryzmat takich przypadków. Jechaliśmy ostatnio pociągiem. Jechało kilkoro rodziców czy też opiekunów z dziećmi. Zdecydowana większość tych dzieciaków (takie poniżej piątego roku życia) zachowywała się dosłownie jak małpy. Biegały, darły się, kopały. Jeden usiadł koło drzwi i dosłownie nap*** butami w szybę. MaDki i tateły – zero reakcji. Tego dziecka z posta to mi szkoda” – pisze kolejna osoba.

Są takie zachowania dzieci, które wymagają natychmiastowej interwencji ze strony rodziców. Niestety niektórzy o tym zapominają, a dodatkowo szukają poklasku w sieci, bo to przecież dziecko i wszystko mu wolno…

Kurs online: Mechanika Samochodowa
Kurs online: Mechanika Samochodowa
69,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Mechanika Samochodowa z certyfikatem za 69 zł w Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz