Home Kategorie Poruszające Pracownicy kanalizacji odsłonili studzienkę i odeszli. Biegnąca 2-latka wpadła do środka.

Pracownicy kanalizacji odsłonili studzienkę i odeszli. Biegnąca 2-latka wpadła do środka.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w rosyjskiej miejscowości Czeboksary. Do studzienki kanalizacyjnej wpadła 2-letnia dziewczynka. Moment grozy nagrały kamery monitoringu.

14 czerwca pracownicy kanalizacji udrażniali studzienkę znajdującą się przed wyjściem z klatki schodowej. Na nagraniu widzimy, że mężczyźni otworzyli właz, chwilę podyskutowali i odeszli, prawdopodobnie po narzędzia. Niestety zapomnieli w jakikolwiek sposób zabezpieczyć studzienkę.

Szybko okazało się, że nie trzeba wiele, aby doszło do tragedii. Kiedy mężczyźni odeszli, z bloku wyszła kobieta z 2-letnią córką. Matka szła przodem, a dziewczynka starała się ją dogonić. Biegnąc, wpadła prosto do głębokiej na 3 metry studzienki. Matka zaczęła krzyczeć, a pracownicy podbiegli na miejsce. Jeden z nich wszedł do studzienki i wyciągnął dziecko.

Na szczęście dziewczynce nie stało się nic poważnego. Skończyło się tylko na kilku zadrapaniach, siniakach i wielkim strachu. Mimo to dziewczynka trafiła do szpitala na obserwację.

Teraz śledczy wszczęli dochodzenie przeciwko niefrasobliwym pracownikom kanalizacji. Odpowiedzą za niezabezpieczenie studzienki. Jeśli sąd uzna ich winę, grozi im kara grzywny, albo nawet 2 lat więzienia.

Serwis klimatyzacji
Serwis klimatyzacji
19,99 zł
180 dni
do końca oferty!
Ozonowe klimatyzacji od 19,99 zł lub serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika od 59,99 zł w CarCar Service

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz