Home Kategorie Poruszające Regularnie wykorzystywał swoją roczną córeczkę. Nagrania wrzucał do sieci.

Regularnie wykorzystywał swoją roczną córeczkę. Nagrania wrzucał do sieci.

James Lockhart zgotował prawdziwe piekło własnej córce. Nie tylko brutalnie gwałcił ją, ale publikował też pedofilskie filmiki swojego autorstwa w sieci. Jego córka miała wtedy tylko roczek.

Aż ciężko uwierzyć, że taka historia mogła wydarzyć się naprawdę. 31-letni ratownik medyczny z Florydy okazał się prawdziwym potworem. James Lockhart umieścił w internecie 4 okropne filmiki. Na nagraniach gwałcił swoją roczną córkę. Jeden ze śledczych, którzy zajmowali się sprawą, stwierdził że mężczyzna wyrządził córce „Wszystkie najgorsze krzywdy, jakie można sobie wyobrazić”.

Według dokumentacji dziecko na filmach krzyczało i płakało. To nie wystarczało 31-latkowi. Na forum, gdzie udostępniał filmiki, pytał innych zwyrodnialców, jak jeszcze mógłby skrzywdzić dziewczynkę, aby ich zadowolić. Dopytywał również co chcieliby zobaczyć na następnych filmach. Pedofil umieszczał nagrania w latach 2016 – 2018. Policji udało się go namierzyć w ubiegłym roku. Na jego komputerze odkryto kolejne 4000 zdjęć i 43 filmy, których jeszcze nie opublikował. Według relacji policjantów były pełne przemocy, a niektóre z nich miały charakter sadomasochistyczny.

To może Cię zainteresować:  Wysokie kary za postój w czasie burzy. 500 zł mandatu a nawet 5000 zł grzywny.

W sądzie matka dziewczynki zeznała, że nie miała pojęcia o dramacie córeczki. Gdy pokazano jej nagranie z zamazaną twarzą dziecka, rozpoznała na nim swoje mieszkanie. Zeznawała przeciwko zwyrodnialcowi.

31-latek przyznał się do winy. Jednak nie ominął go surowy wyrok. W ostatni czwartek sąd skazał go na 70 lat więzienia za tworzenie i posiadanie materiałów pedofilskich. To najwyższy wymiar kary za to przestępstwo.

Personalizowany kalendarz
Personalizowany kalendarz
14,99 zł
69,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Personalizowany kalendarz książkowy na 2021 rok od 14,99 zł na 4MyArt

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
44
Zły
Zły
124

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz