Home Kategorie News Zbadano auto ojca Dawidka, którym oboje podróżowali. Wieści nie są optymistyczne.

Zbadano auto ojca Dawidka, którym oboje podróżowali. Wieści nie są optymistyczne.

Zaginięciem i poszukiwaniami 5-letniego Dawida Żukowskiego z Grodziska Mazowieckiego od kilku dni żyje cała Polska.

Słuch po chłopcu zaginął 10 lipca po tym, jak ojciec zabrał go od dziadków i odjechał. Kilka godzin później na torach znaleziono ciało mężczyzny, który prawdopodobnie popełnił samobójstwo.5-latka nadal nie odnaleziono. Służby odnalazły natomiast szarą Skodę Fabię o numerach WGM 01K9, którą poruszał się ojciec z dzieckiem. Teraz zbadano auto. Znamy już wstępne wyniki.

Z nieoficjalnych ustaleń „Super Expressu” dowiadujemy się, że śledczy zbadali już skodę. Jedną z podstawowych informacji, którą próbowali ustalić, była wiadomość o tym, czy dziecko w chwili przewożenia było jeszcze żywe. Wstępne wyniki badań nie są niestety optymistyczne. Wynika z nich bowiem, że 32-letni ojciec mógł przewozić w skodzie zwłoki. Oczywiście nie są to informacje potwierdzone, a poszukiwania chłopca wciąż trwają.

Akcja poszukiwawcza rozpoczęła się 10 lipca około północy. Niedługo potem do działania zaangażowano praktycznie wszystkie możliwe służby. Zaginionego dziecka szukała policja, straż pożarna, żołnierze obrony terytorialnej, mieszkańcy, a nawet służby z niemieckiego Drezna. Niestety do tej pory nie przyniosło to żadnego skutku.

Każdy, kto może mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu chłopca, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Grodzisku Mazowieckim pod numerem telefonu 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można także dzwonić do najbliższej jednostki Policji lub pod numer 112. Każda informacja jest na wagę złota.

eKurs: Szybkie czytanie
eKurs: Szybkie czytanie
11,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Szybkie czytanie i efektywna nauka za 11,99 zł w MG Centrum

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
29
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz