Home Kategorie News Ojciec Dawidka kontaktował się z jego matką przed śmiercią. Napisał dramatycznego SMS-a.

Ojciec Dawidka kontaktował się z jego matką przed śmiercią. Napisał dramatycznego SMS-a.

Poszukiwania Dawida Żukowskiego nadal trwają. Ujawniono treść SMS-a od ojca dziecka. 32-latek wysłał wiadomość o niepokojącej treści do matki na 2 godziny przed samobójstwem.

5-letni Dawid Żukowski zaginął wieczorem 10 lipca. Matka chłopca zgłosiła jego zaginięcie około północy. Poszukiwania chłopca dziecka nadal trwają, ale na razie nie przyniosły rezultatu.

Ojciec zabrał chłopca z domu dziadków w Grodzisku Mazowieckim po 17:00 w środę 10 lipca. Miał odwieźć go do mamy w Warszawie. Odjechał w nieznanym kierunku i od tamtej pory nie wiadomo, co działo się z chłopcem. Około 21:00 okazało się, że Paweł Ż. Popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg. Na miejscu tragedii nie było 5-latka.

Okazuje się, że matka dziecka miała kontakt z Pawłem Ż. jeszcze po 18:00. Najpierw odbyła z nim burzliwą rozmowę przez telefon, a około godziny 18:50 dostała od ojca dziecka dramatycznego SMS-a:

– „Już nigdy nie zobaczysz syna”

Według policji 32-latek poruszał się z synem po trasie między Grodziskiem Mazowieckim, a Okęciem w Warszawie. Policjanci apelują, aby wszyscy kierowcy, którzy 10 lipca wieczorem byli na tej trasie i mają kamerki w samochodach, przekazali nagrania funkcjonariuszom. Chodzi o Skodę Fabię o numerach rejestracyjnych WGM 01K9.

Wszystko wskazuje na to, że ojciec i matka Dawida byli skonfliktowani. Para już od miesiąca miała nie mieszkać razem. Według nieoficjalnych doniesień, 32-latek miał mieć kłopot z hazardem i problemy finansowe. Dodatkowo miał stosować przemoc wobec matki chłopca. Policjanci przyglądają się całej sprawie, jednak najważniejszą kwestią są poszukiwania Dawida Żukowskiego. Ich działaniami interesuje się także rosyjska ambasada. Okazuje się, że chłopiec ma także rosyjskie obywatelstwo, ponieważ jego matka jest Rosjanką:

To może Cię zainteresować:  Krzysztof Pomorski poszukiwany listem gończym. Chwalił się, że gwałcił i mordował dzieci

– „Wydział konsularny ambasady monitoruje sytuację i jest w stałym kontakcie z polską policją, która prowadzi poszukiwania.”

Zaginięcie Dawida Żukowskiego postawiło na równe nogi wszystkie możliwe służby. Chłopca poszukuje policja, straż pożarna, żołnierze obrony terytorialnej i okoliczni mieszkańcy. Służby wykorzystują psy tropiące, drony i helikopter z kamerą termowizyjną.

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje, są proszeni o kontakt pod numerem tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13) lub numerem alarmowym 112.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
14
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz