Home Kategorie Ludzie Małgosia i Radek na romantycznym spacerze. Internauci nie mogli oderwać oczu od jej butów.

Małgosia i Radek na romantycznym spacerze. Internauci nie mogli oderwać oczu od jej butów.

Rodzina Majdanów spędza obecnie wakacje we Francji. Przy okazji małżeństwo wybrało się na romantyczny spacer i podzieliło się zdjęciami.

Jednak to nie piękne widoki, a buty Małgorzaty Rozenek-Majdan wzbudziły szczególną uwagę internautów. Są pewni, że w takim obuwiu spacer z mężem nie trwał długo.

Majdanowie spędzają wakacje w Nicei. Oczywiście Małgosia i Radek wszystko relacjonują w swoich mediach społecznościowych. Zobaczyliśmy już m.in. jak Małgosia spada do wody z dmuchanego jednorożca. Przypomnijmy to nagranie, bo z pewnością poprawi Wam humor.

View this post on Instagram

?????? włącz dźwięk ????

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Jednak ostatnie zdjęcia pary wywołały niemniej emocji. Każde z małżonków pochwaliło się z pozoru zwykłymi fotografiami ze spaceru. Pewnie nie spodziewali się, że największą uwagę internautów przykuje stylizacja Małgorzaty, a w szczególności jej buty. Nie chodziło nawet o ich wygląd, ale o zaskakującą wysokość.

Fani nie mogli nadziwić się, czemu dama i perfekcyjna pani domu, zdecydowała się na spacer w tak niewygodnym obuwiu. Niektórzy w komentarzach wyrażali obawy o zdrowie, a nawet życie Małgosi:

– „Boli, gdy tylko patrzę”

– „Idealne obuwie do skręcenia kostek i pozbycia się uzębienia”

– „Faktycznie, ciężko uwierzyć, że da się w tym chodzić bez obawy o własne życie”

– „Mina Pani Męża: „boże jak ona na tych szczudłach daje radę…””

Trzeba przyznać, że buty rzeczywiście wyglądają, jakby przed ich ubraniem trzeba było przejść specjalne szkolenie z poruszania się na wysokościach. Jednak przeczy temu sama zainteresowana. Małgosia nie została głucha na głosy internautów. W swojej relacji zapewniła wszystkich, że buty są naprawdę wygodne i nie sprawiają jej żadnych problemów.

Wyszczuplający masaż endodermiczny
Wyszczuplający masaż endodermiczny
89,99 zł
240,00 zł
90 dni
do końca oferty!
6 zabiegów masażu endodermicznego za 89,99 zł i więcej w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz