Home Kategorie Ludzie Godlewska zaśpiewała „Być kobietą”. Internauci są pod ogromnym wrażeniem.

Godlewska zaśpiewała „Być kobietą”. Internauci są pod ogromnym wrażeniem.

Występy sióstr Godlewskich od początku wzbudzały kontrowersje. Mimo iż nagrania biły rekordy popularności, komentarze raczej nie były pozytywne.

Z pewnością wielu z internautów nigdy nie podejrzewało, że sytuacja może się zmienić, aż do teraz. Małgorzata Godlewska nagrała bowiem cover znanego utworu „Być kobietą” Alicji Majewskiej. Najnowsze wykonanie znacznie różni się od pozostałych i to nie tylko pod względem wokalu, ale również wyglądu gwiazdy.

Jeszcze jakiś czas temu wydawać by się mogło, że siostry Godlewskie tworzą spójną całość. Dziś wiemy, że życie napisało inny scenariusz. Siostry poróżniły się, a każda z nich poszła w swoją stronę. Esmeralda zadebiutowała na gali Fame MMA, gdzie walczyła z Martą Linkiewicz, a Małgorzata nadal próbuje swoich sił na rynku muzycznym. Ostatnio było o niej głośno przez amerykańskie święto niepodległości. Kobieta uczciła ten dzień wykonaniem hymnu USA. Nagranie było kiczowate i przesycone erotyzmem, przez co internauci, jak i sama siostra nie pozostawili na niej suchej nitki.

Małgorzata Godlewska zdaje się żyć zgodnie z zasadą, która mówi „co nas nie zabije, to nas wzmocni”. Od ostatniego nagrania nie upłynęło bowiem sporo czasu, a celebrytka postanowiła wykonać solo kolejny utwór. Tym razem na warsztat poszedł cover przeboju „Być kobietą” Alicji Majewskiej i jak się okazuje, Godlewska zaskoczyła wszystkich. Internauci posunęli się nawet do stwierdzenia, że wykonanie przypadło im do gustu, a w komentarzach pod nagraniem przeważają pozytywne opinie.

– „Jedyna piosenka, która mi się nawet podoba. Sama w to nie wierzę”

– „Trzeba przyznać, że w końcu płyniesz z dobra falą. Tego chce się słuchać”

– „Wreszcie wygląda jak człowiek i porządnie śpiewa. Już tak normalnie, nie jak glonojad. Podoba mi się to. Zmieniła się”

– „Ten cover wyszedł jej spoko. Powróciła mi wiara w ludzkość”

– „O kurde, nie wierzę, ale tego da się słuchać”

– „Nie da się ciebie tu obrazić… W skrócie: ładnie zaśpiewana piosenka, boskie stroje i fajna fryzurka! Brawo” – czytamy w komentarzach na YouTube.

Najnowszego nagrania Godlewskiej możesz posłuchać poniżej. Daj znać, jak Ci się podoba.

Oczyszczanie wodorowe i więcej
Oczyszczanie wodorowe i więcej
89,99 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Oczyszczanie wodorowe AquaShure H2 z maską i więcej od 89,99 zł w Medical & Beauty Institute

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz