Home Kategorie Ludzie Agnieszka z „Gogglebox” przeszła radykalną zmianę. Pożegnała się z blond włosami.

Agnieszka z „Gogglebox” przeszła radykalną zmianę. Pożegnała się z blond włosami.

Agnieszka Kotońska jest znana z programu „Gogglebox. Przed telewizorem”, gdzie występuje wraz z mężem Arturem i synem Dajanem.

Niedawno gwiazda show przeszła ogromną przemianę, którą pochwaliła się na Instagramie. Metamorfoza Agnieszki z Gogglebox naprawdę robi wrażenie.

„Gogglebox. Przed telewizorem” to program, który cieszy się sporą popularnością wśród widzów i nie ma się co dziwić, bo można się przy nim naprawdę nieźle bawić. O co chodzi w show? W programie rodziny, grupy przyjaciół lub pary komentują wybrane programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia. Do najczęściej oglądanych przez nich należą m.in. „Ameryka Express”, „Rolnik szuka żony”, „Korona królów”, „Na Wspólnej”, „Na ratunek 112”, „Szpital”, „Mam talent”, „Postaw na milion” czy „Milionerzy”.

To może Cię zainteresować:  Big Boy z „Gogglebox” szokuje. Pozuje nago i pokazuje ciało po zrzuceniu 160 kilogramów.

Gdy Agnieszka Kotońska zaczynała występować w programie, miała doczepiane rzęsy, tipsy i włosy w kolorze platynowego blondu, przez które przebijały się czarne pasemka. Większość ludzi kojarzyło ją z obcisłych różowych t-shirtów z cekinowymi nadrukami. Też ją tak zapamiętaliście? Teraz po tamtej Agnieszce nie zostało wiele. Bohaterka programu oddała się w ręce specjalistów z programu „Druga twarz”, w którym była gościem specjalnym.

Efekt końcowy przerósł najśmielsze oczekiwania zarówno Agnieszki, jak i jej fanów. W końcu chyba nikt nie potrafił wyobrazić sobie jej w ciemnych włosach.

Chociaż Agnieszka wyglądała dobrze, najwyraźniej nie potrafiła przyzwyczaić się do ciemnych włosów i szybko je rozjaśniła.

Agnieszka podoba się Wam bardziej w jasnych czy ciemnych włosach?

Szczupłe ciało
Szczupłe ciało
129,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Liposukcja kawitacyjna: 3 zabiegi za 129,99 zł i więcej opcji w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz