Home Wideo Specjalnie przyspieszył tuż przed pasami. „Jakby nie biegły, to bym je je*nął”.

Specjalnie przyspieszył tuż przed pasami. „Jakby nie biegły, to bym je je*nął”.

Internet daje wiele możliwości, ale może też szkodzić. W sieci coraz większą popularność zdobywają patostreamerzy, którzy na swoich filmach pokazują rzeczy, które nie mieszczą się w głowie.

Często też doprowadzają do groźnych sytuacji. Jeden z takich ludzi pokazał nagranie, na którym prawie potrącił kilku pieszych.

Patologiczne zachowania niestety budzą spore zainteresowanie internautów. Niektórzy oglądają je, bo odpowiada im tego typu „humor”, inni dlatego, aby sprawdzić o co w tym wszystkim chodzi. To niestety zachęca patostreamerów do dalszych działań.

Na jednym z forów pojawiło się nagranie streamera z serwisu Twitch o nicku pajalockk, na którym dwa razy prawie potrącił pieszych na pasach. Mężczyzna nawet specjalnie przyspiesza tuż przed przejściem. Nie widzi nic złego w swoim zachowaniu. Na nagraniu słyszymy nawet, jak mówi do kolegi siedzącego obok:

– „Co one tak biegły? Jakby nie biegły, to bym je je**ął generalnie, ale…”

Film możesz obejrzeć tutaj.

To nie pierwszy raz, gdy mężczyzna opublikował nagranie, na którym jeździ po mieście nic sobie nie robiąc z innych osób i przepisów. Według użytkowników Wykopu, streamer miesięcznie zarabia na serwisie Twitch 30 tysięcy złotych. Wszystko dzięki tego typu filmom. Może w końcu zainteresuje się nim policja?

Kurs online: Social Media Manager
Kurs online: Social Media Manager
59,00 zł
269,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Social Media Manager z zaświadczeniem MEN za 59 zł z firmą Online Edukacja (zamiast 269 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz