Home Kategorie Poruszające Uchodźca wykorzystał 14-latkę. Jej zakopane w lesie ciało znaleziono po 2 tygodniach.

Uchodźca wykorzystał 14-latkę. Jej zakopane w lesie ciało znaleziono po 2 tygodniach.

23 maja 2018 roku 14-letnia Susanna z Wiesbaden była widziana po raz ostatni. Zakopane zwłoki dziewczyny odnaleziono dopiero 2 tygodnie później.

Wtedy też jasne stało się, że za jej śmiercią stoi osoba trzecia. To potwierdziła też sekcja zwłok. Nastolatka była zgwałcona i uduszona. Sprawca został zatrzymany i usłyszał już wyrok.

Odnalezienie ciała 14-latki prawdopodobnie nie byłoby możliwe, gdyby nie informacja udzielona przez 13-letniego mieszkańca ośrodka dla uchodźców. To również on wskazał służbom 20-letniego wtedy Alego B., mieszkańca tego samego ośrodka jako zabójcę dziewczynki. Skąd wiedział, że to on jest winny jej śmierci? Jak się okazało, Irakijczyk sam zwierzył mu się z tego, co zrobił.

Gdy informacja o tym, że Ali B. mógł dopuścić się okrutnej zbrodni ujrzała światło dzienne, 20-latek razem z rodzicami i pięciorgiem rodzeństwa zdążył opuścić już Niemcy i wrócił do Iraku. Mimo wszystko mężczyznę udało się zatrzymać po tym, jak strona niemiecka poinformowała o wszystkim władze Iraku. W trakcie przesłuchania przez kurdyjski oddział policji, Ali B. przyznał się do dokonania zbrodni. Mówił, że znał 14-latkę i dokładnie opisał, jak doszło do morderstwa.

Z jego zeznań dowiadujemy się, że tamtego dnia wypili sporo alkoholu i zażywali środki odurzające. W pewnym momencie zaczęli się kłócić. Susanna groziła mężczyźnie, że zadzwoni na policję. To miało rozwścieczyć Irakijczyka, co w efekcie popchnęło go do popełnienia okrutnego czynu.

Ali B. został skazany przez sąd w Niemczech na dożywocie za zabójstwo i gwałt na 14-letniej Susannie. Irakijczyk przyznał się do pierwszego zarzutu. W kwestii drugiego twierdzi, że ich stosunek odbył się za obopólną zgodą. Dodatkowo miał nie zdawać sobie sprawy z wieku dziewczynki.

Kompleksowa pielęgnacja cery
Kompleksowa pielęgnacja cery
69,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Oczyszczanie twarzy (69,99 zł) z regulacją brwi i depilacją wąsika (79,99 zł) i więcej w centrum Katrin w Bydgodszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz