Home Kategorie Poruszające Horror 2-latka: Upadł na schodach, nagle mechanizm zaczął wciągać jego rączkę.

Horror 2-latka: Upadł na schodach, nagle mechanizm zaczął wciągać jego rączkę.

Mama i jej 2-letni synek przeżyli prawdziwy koszmar. Ramię chłopca zostało wciągnięte przez ruchome schody, gdy wybrali się na zakupy do galerii handlowej.

Przerażające sceny zostały uwiecznione na nagraniu.

Wypadek miał miejsce w Yuanjiang w Chinach. Chłopiec przewrócił się na ruchomych schodach, a jego ręka została wciągnięta przez mechanizm. Zrozpaczona matka starała się podnieść płaczące dziecko, ale schody nadal się poruszały. Udało się je zatrzymać ochroniarzowi dopiero, gdy zjechali na dół.

Wtedy rozpoczęto akcję ratunkową. Na miejscu szybko pojawiły się służby z narzędziami pozwalającymi uwolnić chłopca ze szczeliny między schodami, a barierką. Jego ręka została uwolniona dopiero po 45 minutach.

Na filmie widzimy, jak ratownicy próbują różnych sposobów na uratowanie dziecka tak, aby odniósł jak najmniejsze obrażenia. W tym czasie jego mama mogła jedynie bezradnie przyglądać się przez drugą stronę szklanej barierki. Chłopiec z początku bardzo płakał, ale później był bardzo dzielny. Ze spokojem wysłuchiwał poleceń ratowników i znosił całość lepiej, niż reszta jego rodziny.

2-latek trafił do szpitala. Według informacji od ratowników, jakimś cudem nie doszło do żadnych złamań, ani obrażeń zagrażających życiu.

eKurs: ABC zakładania i prowadzenia firmy
eKurs: ABC zakładania i prowadzenia firmy
19,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: ABC zakładania i prowadzenia firmy za 19 zł w MG Centrum

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz