Home Kategorie Ludzie Rutkowski o zaginięciu 5-letniego Dawidka. Przewiduje czarny scenariusz.

Rutkowski o zaginięciu 5-letniego Dawidka. Przewiduje czarny scenariusz.

Sprawą zaginięcie 5-letniego Dawida żyje cała Polska. 8 dzień poszukiwań nie przyniósł żadnych odpowiedzi. Nikogo nie dziwi, że w sprawie głos zabrał Krzysztof Rutkowski.

Detektyw jest przekonany, że ojciec zabił 5-latka z zemsty na matce chłopca.

Poszukiwania Dawida Żukowskiego trwają nieprzerwanie od nocy z 10 na 11 lipca. Ojciec chłopca zabrał go od dziadków w Grodzisku Mazowieckim po 17:00, a po 18:00 wysłał do matki dziecka SMS-a, w którym stwierdził, że już nigdy nie zobaczy dziecka. Od tamtej pory nie było z nim żadnego kontaktu. Około 21:00 Paweł Ż. popełnił samobójstwo.

Śledczy mają kilka hipotez dotyczących losów chłopca. Nadal liczą na to, że Dawid odnajdzie się cały i zdrowy. Z każdym dnie rośnie jednak prawdopodobieństwo, że chłopiec nie żyje.

To może Cię zainteresować:  Jackowski znów mówi o Dawidzie. „Ojciec nikomu nie oddał tego dziecka”.

Swoje trzy grosze do debaty o zaginięciu Dawida Żukowskiego postanowił dorzucić Krzysztof Rutkowski. Najsłynniejszy polski detektyw niestety przewiduje czarny scenariusz. Według Rutkowskiego najbardziej prawdopodobna jest teoria, że ojciec zabił Dawida, zwłoki dziecka ukrył w wodzie:

– „Takie działanie wymagałoby dużo mniej czasu niż zakopanie ciała w ziemi. Tym bardziej, że samochód został bardzo szczegółowo przebadany przez techników. Nie znaleziono tam ziemi, która mogłaby spaść ze szpadla.”

Według Rutkowskiego, ojciec Dawida Żukowskiego mógł zadziałać impulsywnie pod wpływem emocji. Bardzo możliwe, że po rozmowie z żoną kierowała nim chęć zemsty:

– „Żeby odebrać jej to, co jest dla niej najcenniejsze. Wyrwać jej serce żywcem.”

Podobnego zdania są biegli, którzy zajmują się profilowaniem sprawców. Zemsta wskazywana jest jako główny motyw ojca Dawida.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
42
Zły
Zły
17

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz