Home Kategorie Ludzie Wiemy, jak wygląda nowy wóz Rydzyka. Auto z wyposażeniem kosztowało ponad 5 mln zł.

Wiemy, jak wygląda nowy wóz Rydzyka. Auto z wyposażeniem kosztowało ponad 5 mln zł.

Jak co roku, kilka dni temu odbyła się Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. W związku z tym do Częstochowy zjechali się słuchacze Radia i sympatycy Tadeusza Rydzyka.

Nie zabrakło też czołowych polityków z premierem Mateuszem Morawieckim na czele. Jednym z istotnych wydarzeń w trakcie weekendowej pielgrzymki było poświęcenie nowego wozu transmisyjnego. Poprzedni miał już 16 lat i co najmniej 700 tys. km przebiegu. Jak wygląda nowy samochód ojca Rydzyka, który ma służyć mediom?

Korzystając z okazji, że w pielgrzymce brali również udział czołowi politycy, sytuację postanowił wykorzystać sam Rydzyk, który powiedział, co myśli o „dobrej zmianie”.

– „Jaka to ta dobra zmiana? Dobrze, że jest 500 plus i inne rzeczy, ale ważny jest duch narodu. Owszem, jestem za tym, co jest dobrego, ale nie wszystko jest dobre i ta dobra zmiana nie jest taka całkiem dobra. O ducha narodu trzeba walczyć… Dobrze, że jest 500 plus, dobrze, że są pieniądze na chleb, ale chleb to nie wszystko” – grzmiał ojciec Rydzyk.

To może Cię zainteresować:  Hipokryzja Tadeusza Rydzyka. Sam chciał zakazu handlu w niedzielę, a co robi teraz?

Nowy samochód transmisyjny ma służyć działaniom telewizji Trwam. Auto zostało kupione na kredyt jeszcze przed pielgrzymką do Częstochowy. W związku z tym nikogo chyba nie dziwi fakt, że ojciec poprosił swoich sympatyków o datki, które mają pomóc go spłacić.

– „Samochód z wyposażeniem do transmisji kosztuje ponad 5 mln zł. To są duże pieniądze. To bardzo dużo dla nas, ale taniej już nie da się zrobić czegoś takiego. Na ten samochód musieliśmy wziąć pożyczkę. Dlatego także w tym roku, a może jeszcze bardziej niż w inne lata, prosimy o pomoc, o symboliczną „Różę” dla Matki Najświętszej, dla Jej radia, bo to jest Jej radio” – napisał ojciec Rydzyk.

To może Cię zainteresować:  Czy Rydzyk powinien przejść na emeryturę? Pojawiły się wyniki przełomowej sondy

Rydzyk dokładnie podał również, w jakich kopertach najlepiej składać ofiary.

– „Te ofiary składamy w małych namiotach pomiędzy namiotami Fundacji „Nasza Przyszłość”, w małych kopertach, podpisanych imieniem, nazwiskiem i adresem dla podziękowania – równocześnie zaznaczenia, że ofiara doszła. Wkładamy je do skarbon dostosowanych do małych, a nie wielkich kopert. Nie wielkie koperty. Tej wielkiej koperty nie da rady włożyć do takiej skarbony, a nie chcielibyśmy, aby to było gdzieś z boku. Niech się to nigdzie nie zapląta. Niech dotrze pod właściwy adres” – podał dyrektor Radia Maryja.

12-etapowy zabieg
12-etapowy zabieg
99,99 zł
220,00 zł
90 dni
do końca oferty!
12-etapowy zabieg ze śluzem ślimaka na twarz i okolice oczu za 99,99 zł zamiast 220 zł w Hialuron (do -58%)

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
52
Wow
Wow
7
Smutny
Smutny
17
Zły
Zły
90

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz