Home Kategorie News 5-letni Dawid nie żyje. Śledczy odnaleźli jego ciało.

5-letni Dawid nie żyje. Śledczy odnaleźli jego ciało.

5-letni Dawid Żukowski nie żyje. Śledczy odnaleźli zwłoki chłopca. Dzisiaj wrócili w okolice węzła Pruszków na autostradzie A2. W trakcie przeszukiwania zbiorników wodnych, odnaleźli ciało dziecka.

Niestety spełnił się najczarniejszy scenariusz. 5-letni Dawid nie żyje. Policjanci odnaleźli jego zwłoki w trakcie przeszukiwania zbiorników wodnych w okolicy węzła Pruszków na autostradzie A2.

To może Cię zainteresować:  Najnowsze informacje w sprawie zaginięcia Dawidka. „Zabezpieczono szereg śladów”.

Komenda Stołeczna Policji na konferencji prasowej poinformowała:

– „Niedawno policjanci prowadzący poszukiwania na trasie pomiędzy Warszawą, a Grodziskiem znaleźli ciało dziecka. Z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, należy ono do 5-letniego Dawida. Wskazuje na to wiele cech, m.in. wskazuje na to ubiór.”

Przypomnijmy. 5-letni Dawid 10 lipca około godziny 17:00 został zabrany przez ojca z Grodziska Mazowieckiego. Mężczyzna 4 godziny później popełnił samobójstwo. Do tej pory nie było wiadomo co stało się z chłopcem. Przez kilka dni trwała ogromna akcja poszukiwawcza. Niestety spełnił się najgorszy scenariusz.

To może Cię zainteresować:  Ujawniono informacje o obrażeniach Dawida. Prokuratura rozpoczęła śledztwo w sprawie zabójstwa.

Spoczywaj w pokoju…

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
21
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz