Home Kategorie Ludzie Michał Wiśniewski ma nową dziewczynę. Jego wybranka ma już czwórkę dzieci.
1.18K

Michał Wiśniewski ma nową dziewczynę. Jego wybranka ma już czwórkę dzieci.

W ostatnich miesiącach sporo mówiło się o relacji Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner. Ich związek kroczy ku upadkowi, chociaż do rozwodu jeszcze nie doszło.

Nie mniej jednak wszystko wskazuje na to, że Wiśniewski zdążył się już pocieszyć. Kim jest jego nowa dziewczyna?

– „Ona jest spoza muzycznej branży, to bardzo spokojna dziewczyna i jest wpatrzona w Michała jak w obrazek, a on to lubi” – mówi osoba z otoczenia Wiśniewskiego.

Co więcej, nowa partnerka Michała Wiśniewskiego ma już czwórkę dzieci. Tyle samo, co lider Ich Troje. Paulina, bo o niej mowa, wraz z gromadką dzieci wprowadziła się do podwarszawskiej willi muzyka.

Michał i Paulina poznali się w sieci, gdzie zaczęli rozmawiać o życiu, dzieciach i muzyce. W końcu coś między nimi zaiskrzyło i spotkali się. Na kolejny krok nie trzeba było długo czekać, bo oboje zauroczyli się sobą. Sprawy potoczyły się szybko.

Michał Wiśniewski znany już jest z tego, że bez kobiety żyć nie potrafi. Pytanie tylko, czy z nimi jest inaczej? Przypomnijmy, że muzyk żenił się już czterokrotnie. Kolejno brał ślub z Magdą Famme,  Martą „Mandaryną” Wiśniewską, Anią Świątczak i Dominiką Tajner, która miała być tą ostatnią. Tymczasem para rozstała się i czeka na pierwszą rozprawę rozwodową.

Gładkie ciało
Gładkie ciało
35,99 zł
60,00 zł
89 dni
do końca oferty!
Depilacja woskiem wybranych partii ciała od 35,99 zł w Beauty Face (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
32
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz