Home Kategorie News Ujawniono informacje o obrażeniach Dawida. Prokuratura rozpoczęła śledztwo w sprawie zabójstwa.

Ujawniono informacje o obrażeniach Dawida. Prokuratura rozpoczęła śledztwo w sprawie zabójstwa.

Policja poinformowała w sobotę, że Dawid Żukowski nie żyje. Wiemy już jakich obrażeń doznał chłopiec.

5-letni Dawid miał kilka ran kłutych. Prokuratura ujawniła, że prowadzi postępowanie w kierunku zabójstwa.

Ciało Dawida Żukowskiego odnaleziono niedaleko zbiornika wodnego przy zjeździe z A2 koło Pruszkowa. 20 lipca informację o śmierci Dawida przekazał Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji.

– „Niestety, ta informacja, którą mam do przekazania nie będzie tą, która dawała nadzieję, na którą liczyliśmy. Niedawno policjanci prowadzący poszukiwania na trasie pomiędzy Warszawą a Grodziskiem znaleźli ciało dziecka. Z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, jesteśmy przekonani, że to pięcioletni Dawid – chłopiec, którego poszukiwaliśmy od północy z 10 na 11 lipca.”

Zwłoki dziecka były starannie ukryte na trasie pomiędzy Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim. Policjanci nie zdradzali jednak żadnych informacji na temat obrażeń Dawida. Do tych informacji dotarli dziennikarze TVP Info. Ciało dziecka nie było rozczłonkowane, ale miało rany kłute okolic serca.

To może Cię zainteresować:  Nowy wzór prawa jazdy. Wymiana czeka wszystkich i trzeba będzie za nią zapłacić.

Prokuratura zapowiedziała już, że rozpoczyna śledztwo w kierunku zabójstwa. Właśnie poinformował o tym Łukasz Łapczyński, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie:

– „Ustalenia poczynione w toku oględzin wskazują na to, że było to zabójstwo. W takim kierunku będzie prowadzone postępowanie przygotowawcze, które zostało zainicjowane wczoraj ujawnieniem zwłok dziecka. Wszystkie czynności w ramach tego postępowania będą zmierzały do dokładnego ustalenia okoliczności tego zdarzenia.”

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
30
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz