Home Kategorie Poruszające Policja była blisko miejsca znalezienia ciała Dawidka wcześniej. Celowo jednak je omijała.

Policja była blisko miejsca znalezienia ciała Dawidka wcześniej. Celowo jednak je omijała.

Według doniesień medialnych, ciało Dawida Żukowskiego zostało odnalezione w zaroślach obok stawu. Policjanci jednak wcześniej nie sprawdzali tego miejsca.

Śledczy mieli celowo omijać zbiorniki wodne, dopóki istniała szansa, że Dawid żyje. Niestety w sobotę dowiedzieliśmy się, że 5-latek nie żyje. Komenda Stołeczna policji ogłosiła na konferencji, że ciało dziecka odnaleziono przy zbiorniku wodnym na trasie pomiędzy Warszawą i Grodziskiem Mazowieckim.

RMF FM podało informację, że ciało chłopca odnaleziono w zaroślach obok stawu. Według dziennikarzy, policja nie przeszukiwała tego miejsca wcześniej. Funkcjonariusze wcześniej mieli skupiać się na miejscach, które dają szansę na odnalezienie dziecka żywego. Dopiero, gdy nie było już nadziei na to, że chłopiec żyje, śledczy skupili się na zbiornikach wodnych.

To może Cię zainteresować:  Nastolatki nie chciały sprzątać swojego pokoju. Wtedy mama wpada na genialny pomysł i postanawia dać im lekcję odpowiedzialności

Odnalezienie ciała Dawida Żukowskiego nie kończy jednak pracy policji. Śledczy muszą teraz znaleźć odpowiedzi na pytanie, gdzie doszło do morderstwa chłopca. Istotne jest również ustalenie, co dokładnie wydarzyło się od momentu, gdy ojciec zabrał Dawida z Grodziska, aż do momentu samobójstwa Pawła Ż. Policjanci chcą też ustalić czy ojciec chłopca działał sam.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
39
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz