Home Kategorie Życie Nieuprzejmy 20-latek mówi do kobiety z dzieckiem, aby „to coś się zamknęło”. Wtedy do akcji wkracza jego ojciec.

Nieuprzejmy 20-latek mówi do kobiety z dzieckiem, aby „to coś się zamknęło”. Wtedy do akcji wkracza jego ojciec.

Lucy Hatami całe dnie spędzała w domu razem ze swoim 8-miesięcznym synkiem. Matka wychodziła z domu tylko po to, aby zabrać malucha na spacer.

Były to jedyne przygody, jakie kobieta serwowała sobie po urodzeniu dziecka. Pewnego dnia postanowiła jednak sobie dogodzić i wybrała się z synkiem do restauracji na śniadanie.

Niestety planowania przyjemność zmieniała się w bardzo nieprzyjemne doświadczenie.

Syn Lucy w restauracji zaczął płakać i krzyczeń. To nic dziwnego w przypadku małego dziecka, ale reakcja pewnego mężczyzny ze stolika obok była dość niespodziewana.

– „Dobrze by było, żeby sprawiła, aby to coś się zamknęło” – mamrotał 20-latek z sąsiedniego stolika.

To może Cię zainteresować:  Matka jedzie do szpitala, aby urodzić. Kiedy lekarze zobaczyli, co było w jej brzuchu, byli zszokowani.

Lucy zatkało. Nim zdążyła otworzyć usta, pewien nieznajomy zareagował.

Lucy opisała całą sytuację na Facebooku:

„To uczucie, gdy jesteś z synem w restauracji i chcesz zjeść śniadanie, a twoja pociecha zaczyna płakać, a chłopak (nieco ponad 20 lat) zaczyna mamrotać: „Dobrze by było, żeby sprawiła, aby to coś się zamknęło!

Zanim zdążyłam zareagować, od tyłu podchodzi do niego jego ojciec, pstryka go w ucho i mówi: sądzisz, że ty w tym wieku byłeś idealny? Byłeś małym draniem. Dość tych nieuprzejmości. Podejdź do pani i ją przeproś. Zaproponuj też, że podasz pani śniadanie, bo widzisz, że jest zajęta!”

Młody mężczyzna posłuchał ojca, wstał i poszedł do bufetu, aby podać kobiecie śniadanie.

To może Cię zainteresować:  Mąż postanowił odejść i zamieszkać z młodszą kobietą. Żona przygotowała mu zemstę wszechczasów!

„W ten sposób dostałam swoje śniadanie z podaniem do stolika i smaczną kawą. Dziękuję temu tacie, który mimo 20 lat od kiedy jego chłopak był dzieckiem w dalszym ciągu pamięta, jak trudno być rodzicem małego dziecka” – napisała Lucy na Facebooku.

Wielkie brawa dla ojca tego młodego człowieka!

Źródło: mummypages.co.uk

Lot balonem dla 1, 2 lub 4 osób
Lot balonem dla 1, 2 lub 4 osób
399,99 zł
360 dni
do końca oferty!
Lot balonem dla 1 osoby nad Białymstokiem i okolicami za 399,99 zł i więcej opcji z Fly Squad

Twoja reakcja?

Super
Super
44
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz