Home Wideo Przerażona dziewczynka zeznaje przeciwko pedofilowi. Wtedy na sali pojawiają się motocykliści.

Przerażona dziewczynka zeznaje przeciwko pedofilowi. Wtedy na sali pojawiają się motocykliści.

Znęcanie się nad dziećmi lub co gorsze molestowanie seksualne to okropna zbrodnia, szczególnie gdy dopuszcza się jej członek rodziny.

Dom powinien być miejscem, w którym dziecko czuje się bezpiecznie. Niestety wiele historii pokazuje, że dom staje się miejscem, gdzie dzieci przeżywają ogromne tragedie.

Organizacja Bikers Against Child Abuse powstała w 1995 roku.

Motocykliści, którzy stworzyli tę grupę, stwierdzili, że pomimo tego, iż są dobrymi ludźmi, to z zewnątrz mogą być odbierani jako niebezpieczni i źli.

– „Jesteśmy twardzielami i jesteśmy o wiele groźniejsi od oprawców. Jesteśmy bardziej przerażający od ich demonów. To działa” – mówi członek organizacji BACA reporterowi The Daily Mail.

– „Oprawcy zdają sobie sprawę, że każdy z nas z chęcią posłałby im kulkę.”

Pewna dziewczynka doskonale o tym wie. Miała 10 lat, gdy jej ojczym zaczął molestować ją seksualnie. Zanim dowiedziała się o istnieniu BACA, bała się tego, co może jej grozić, gdy doniesie na ojczyma.

BACA postanowiło stać na straży pod jej domem, aby dziewczynka nie musiała się bać. Motocykliści czekali pod jej domem tak długo, aż otrzymali informację, że ojczym został aresztowany.

W 2014 roku towarzyszyli 5-latce podczas rozprawy sądowej. Chcieli pokazać jej, że są życzliwi ludzie, na których może liczyć.

Taki zabieg sprawia, że dziecko w trakcie składania zeznań, może skupić się na przyjaciołach-motocyklistach, a nie na oprawcy.

Poniżej możesz obejrzeć reportaż o organizacji:

Kurs online: Terapia dziecka z autyzmem
Kurs online: Terapia dziecka z autyzmem
79,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Terapia dziecka z autyzmem z MEN za 79 zł z firmą Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu

Twoja reakcja?

Super
Super
44
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz