Home Kategorie Poruszające Matka zostawia dziecko w samochodzie i idzie zjeść śniadanie. Gdy wraca do samochodu nie może uwierzyć własnym oczom.

Matka zostawia dziecko w samochodzie i idzie zjeść śniadanie. Gdy wraca do samochodu nie może uwierzyć własnym oczom.

Większość matek uważa, że mogłyby zrobić coś lepiej, że nie robią wystarczająco dużo. W rzeczywistości jednak większość matek robi wszystko najlepiej, jak potrafi. Większość…

Pewna matka, ku zdziwieniu wszystkich, uznała że nie ma nic złego w tym, aby zostawić dziecko samo w samochodzie i pójść na śniadanie ze znajomymi.

Dalszy ciąg wydarzeń został nagrany, a film umieszczony w sieci. Nie trzeba dodawać, że film szybko rozprzestrzenił się w internecie, a ludzie nie są zachwyceni tym, co zobaczyli.

22 marca tego roku w San Andreas de Cholula, w Meksyku, pewna kobieta pozostawiła dziecko w aucie, po czym poszła do galerii handlowej zjeść śniadanie ze znajomymi.

To może Cię zainteresować:  Przyszedł czas na pierwszy taniec. Nagle panna młoda znika, a mąż biega i jej szuka. Niesamowite!

Na całe szczęście przechodzień zauważył, że w samochodzie znajduje się wyraźnie przerażona dziewczynka. Wszystkie okna samochodu były szczelnie zamknięte. Przechodzień postanowił położyć na samochodzie tablicę informacyjną, aby ochronić dziecko przez bezpośrednim słońcem i przegrzaniem.

Zaalarmowani ludzie rozpoczęli poszukiwania właścicielki samochodu. Na szczęście udało im się ją znaleźć w pobliskiej kawiarni.

Gdy kobieta wróciła do samochodu, jeden ze świadków zaczął ją wyzywać.

Kobieta zdawała się być zawstydzona całą sytuacją. Prosiła o wybaczenie i zastrzegła, że nie życzy sobie, aby jej wizerunek został upubliczniony na nagraniu.

To może Cię zainteresować:  5-latek biegnie do sąsiadki i mówi jej, że jego mama umarła pod prysznicem. Kobieta patrzy na jego ręce i działa natychmiast.

– „Biedne dziecko, jest całe czerwone” – możemy usłyszeć jednego ze świadków na nagraniu.

– „Głupia matka, dziecko zabiera się z sobą” – dodaje inny.

Matka starała się uspokoić dziecko, a inny świadek dodaje, że jest „matką roku”. Słowa te zostały wykorzystane przez internautów jako hashtag (#MadreDelAño) wraz ze zdjęciami z całego zajścia krążą po sieci.

Poniżej możesz obejrzeć nagranie z całej sytuacji:

Kurs online: Specjalista social media
Kurs online: Specjalista social media
69,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Specjalista ds. social media z certyfikatem za 69 zł z firmą Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
54
Zły
Zły
161

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz