Home Kategorie Poruszające Rodzina Dawidka musiała zidentyfikować jego ciało. To był dla nich cios.

Rodzina Dawidka musiała zidentyfikować jego ciało. To był dla nich cios.

W sobotę sprawdził się najgorszy możliwy scenariusz. 5-letni Dawid został odnaleziony martwy. Tak przynajmniej założyli śledczy, którzy byli niemal pewni, że znaleźli zwłoki właśnie tego chłopca.

W związku z tym w niedzielę w Zakładzie Medycyny Sądowej w Warszawie rodzina Dawida musiała zidentyfikować ciało dziecka. Był to dla nich wyjątkowo bolesny moment. W końcu jeszcze nie tak dawno temu chłopiec biegał, bawił się i uśmiechał…

Oględziny miejsca, w którym znaleziono zwłoki dziecka, zakończyły się w sobotę około godziny 20.00. Następnie ciało zostało przetransportowane do Zakładu Medycyny Sądowej w Warszawie.

To może Cię zainteresować:  Dał bezdomnemu pieniądze i odszedł. Z daleka zrobił mu tylko zdjęcie, które zmieniło wszystko.

Dzień później, w niedzielę, rodzina Dawidka musiała zmierzyć się z tragedią twarzą w twarz i zidentyfikować ciało. Chyba nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie tego, co musieli czuć w tej chwili. Wśród bliskich był 38-letni wujek Roman, który stanął w prosektorium i zobaczył martwego 5-latka.

I chociaż najbliżsi potwierdzili, że jest to Dawid, specjaliści muszą mieć 100% pewności. Zostaną przeprowadzone badania genetyczne. Dodatkowa sekcja zwłok ma pomóc odpowiedzieć na pytanie, jak zginął malec. Czy został uduszony, zginął od ciosów nożem, czy może jednak okoliczności jego śmierci były jeszcze inne.

Badanie wzroku i soczewki
To może Cię zainteresować:  Mężczyzna posadził 6000 drzew dla swojej zmarłej żony. 17 lat później jego tajemnica wyszła na jaw.
Badanie wzroku i soczewki
39,99 zł
89,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Badanie wzroku z doborem soczewek kontaktowych za 39,99 zł w salonach Twoje Soczewki – 22 lokalizacje (zamiast 89 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz