Home Kategorie Poruszające Polacy chcą uczcić pamięć o zamordowanym Dawidku. Pomysł chwyta za serce.

Polacy chcą uczcić pamięć o zamordowanym Dawidku. Pomysł chwyta za serce.

Tragiczna śmierć 5-letniego Dawida to jedno z najgłośniejszych wydarzeń ostatnich miesięcy. Po tym, co się stało, wiele osób chce uczcić pamięć chłopca, organizując różnorakie akcje.

Jedna z nich zasługuje na szczególną uwagę. Chodzi o baloniki dla Dawidka. Na czym miałaby polegać wzruszająca inicjatywa i na kiedy została zaplanowana?

Na facebooku powstają kolejne wydarzenia, których hasłem przewodnim jest „baloniki dla Dawida”. Wiele polskich miast dołączyło już do akcji, zachęcając mieszkańców do wspólnego upamiętnienia okrutnie zamordowanego dziecka.

– „Puśćmy baloniki dla Dawidka. Złączmy się wszyscy i pokażmy, że jesteśmy z nim nawet teraz, kiedy już nie ma go wśród nas. Niech z uśmiechem spojrzy na nas Aniołek z góry, gdy złączymy się wspólnie w modlitwie puszczając do nieba balony na jego cześć” – zachęcają za pośrednictwem portalu społecznościowego mieszkańcy Kozienic.

To może Cię zainteresować:  Ujawniono informacje o obrażeniach Dawida. Prokuratura rozpoczęła śledztwo w sprawie zabójstwa.

Puszczanie baloników ma się odbyć w najbliższą sobotę na tarasie widokowym nad jeziorem w Kozienicach o godzinie 16.00.

– „Zachęcamy do wzięcia ze sobą balonów napełnionych helem, będzie też możliwość napełnienia balonów na miejscu. Prosimy o zgłoszenie się osoby, która wyraziłaby chęć poprowadzenia modlitwy oraz osób dysponujących butlami z helem” – apelują organizatorzy.

Chęć przyłączenia do akcji wyrazili już również mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego, skąd pochodził Dawidek.

To może Cię zainteresować:  Wstępne wyniki sekcji zwłok 5-letniego Dawidka. W końcu znamy prawdę.

– „Ta tragedia dotknęła dziesiątki, tysiące osób w całym kraju. W Grodzisku baloniki wylecą w niebo z Parku Skarbów. Organizatorzy proszą, aby wziąć ze sobą balony czerwone, niebieskie lub z postacią zygzaka McQueen – bohatera dzieciństwa Dawidka… A do niego poleci jego ulubiony zygzak McQueen od nas, z naszych szczerych serduszek” – piszą kolejni organizatorzy wydarzenia.

Oczyszczanie skóry twarzy
Oczyszczanie skóry twarzy
39,99 zł
120,00 zł
90 dni
do końca oferty!
10-etapowe oczyszczanie skóry twarzy z wybranym zabiegiem na twarz za 39,99 zł w Gabinecie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz