Home Kategorie Poruszające 33-latek pokłócił się z partnerką i zabrał 3-letniego syna. Odjechał w nieznanym kierunku.

33-latek pokłócił się z partnerką i zabrał 3-letniego syna. Odjechał w nieznanym kierunku.

W sobotę rano policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego pod Warszawą zostali poinformowani o porwaniu rodzicielskim. Mężczyzna miał pokłócić się z partnerką, po czym uprowadzić 3-letniego syna.

– „43-letnia kobieta zgłosiła, że jej 33-letni partner po kłótni zabrał, bez jej zgody, ich trzyletniego syna i odjechał samochodem w nieznanym kierunku. Nie można było też nawiązać z nim kontaktu. Mundurowi natychmiast przystąpili do ustalenia miejsca pobytu dziecka i ojca” – relacjonuje podkomisarz Szymon Koźniewski z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Policja szukała mężczyzny cały dzień. Funkcjonariusze wiedzieli jakim autem poruszał się ojciec z synem, co ostatecznie doprowadziło do szczęśliwego finału. Przed godziną 23:00 służby na stacji paliw w Zakroczymiu zauważyły auto, którym poruszać miał się 33-latek i jego syn. Kiedy mężczyzna zdał sobie sprawę, że policja „siedzi mu na ogonie”, chciał odjechać. Policjanci uniemożliwili mu to jednak, a gdy do niego podeszli, zaczął zachowywać się agresywnie. Policjanci nie dali za wygraną. Szybko obezwładnili i zatrzymali 33-latka.

To może Cię zainteresować:  Czy popierasz obowiązkową służbę wojskową?

Póki co nie wiadomo, czy zatrzymany mężczyzna był pod wpływem alkoholu, bądź środków odurzających. Odpowiedź na to pytanie pozwolą poznać wyniki badań krwi, która została pobrana niedługo po aresztowaniu.

– „Trzylatek po konsultacji medycznej został przekazany pod opiekę matki. Dziecko nie miało żadnych obrażeń. Nie było też żadnych sygnałów świadczących o tym, że może dziać mu się jakaś krzywda czy że jest w niebezpieczeństwie. Natomiast matka złożyła zawiadomienie o tym, że mężczyzna od jakiegoś czasu znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Wszystko wskazuje na to, że w tym przypadku zadziałały emocje i mężczyzna uprowadził chłopca, by zrobić jej na złość” – mówi Onetowi Szymon Koźniewski.

To może Cię zainteresować:  Ojciec ściął włosy swojej córki za karę przez prezent, jaki dała jej matka.

Ojciec dziecka usłyszał w sumie cztery zarzuty: uprowadzenia rodzicielskiego, znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy oraz znęcania się psychicznego i fizycznego. Wiadomo już, że grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Pakiet day spa dla 1-2 osób
Pakiet day spa dla 1-2 osób
99,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet day spa z sauną, masażem, maską odżywczą i więcej od 99 zł w Studiu Zdrowia i Urody Santi w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz